Türkiye'yı Tavsiye Ediyoruz

Türkiye'yı Tavsiye Ediyoruz

Herkese Tavsiye Edebileceğimiz Bir Memleket

Herkese Tavsiye ediyoruz;

TÜRKiYE TAM BİR SAĞLIK CENNETİ

"Avrupa'da randevu süresi 3 ayı buluyor Türkiye'de üç günde randevu alabiliyoruz Doktor ve Hemşireler çok arkadaş canlısı, yardımsever Sağlık sistemi daha hızlı."

TEDAVİ OLMAK DAHA KOLAY

ANTALYA'DA İKAMET EDEN YABANCILAR
Antalya'nın Alanya ilçesinde yerleşik yabancılar, Türkiye'nin sağlık hizmetlerine övgüler yağdırıyor. Türkiye'de Avrupa'ya nazaran daha kolay tedavi olabildiklerini ifade eden yabancılar, "Avrupa'da doktordan randevu alabilme süreleri üç ayı bulurken, Türkiye'de üç günde randevu talebimize cevap geliyor" diyor.

BİRKAÇ GÜNDE OPERASYON
YAKLAŞIK 35 yıl önce Alanya'ya tatile giden ve çok sevip 20 yıl sonra ev alarak yerleşen Hollandalı Casper Willem Van Schaik (78), tedavi gördüğü hastanede "Avrupa'daki arkadaşlarım özellikle pandemi döneminde üç aydan önce muayene dahi olamıyorlar. Ben Türkiye'de birkaç gün içinde operasyon dahi olabildim" dedi.

SAĞLIK HİZMETLERİ HIZLI
EŞİ daha önce ikidefa beyin felci geçiren ve havasının sağlığına iyi geleceği için ailesiyle beş yıl önce Alanya'ya yerleşen İngiliz vatandaşı John Sanderson (68), "Türkiye'deki sağlık sistemi özellikle muayene açısından çok hızlı. Vaka sayıları da hızla düştü. Türkiye bu süreçte oldukça başarılı oldu" diye konuştu.

(DHA)/Düzenleyen;YeniyurtHaber.0206.2021

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın