Türk Hastaya Türkiye Sahip Çikti

Türk Hastaya Türkiye Sahip Çikti

Nerede Türk Varsa Türkiye Oradadır

TÜRKİYE HASTAYA UMUT OLDU

Türkiye, hasta vatandaTürkiye 4 hastaya umut olduşını yine çaresiz bırakmadı. Kaderlerine terk edilen dört hasta, Sağlık Bakanlığı’nın ambulans uçağı ile Türkiye'ye nakledildi

KADERLERİNE TERK EDİLDİLER
TÜRKİYE,AİLELERİN YARDIM ÇAĞRISINA KULAK VERDİ.

 ..ve  de Almanya'nın Karlsruhe şehrinde kanser tedavisi gören Erol Duran ile üç hastayı ambulans uçak ile Türkiye'ye taşıdı. Duran'ın ailesi, "Tedavi sürecinin bittiğini gerekçe gösterip bakımevine naklettiler. Orada sürekli uyutuluyordu. Bakımı da bizce eksik yapılıyordu. Sağlık Bakanlığı'ndan yardım talep ettik. Kısa sürede çağrıya olumlu cevap aldık" dedi.
DÖRT HASTA TAŞIDI
Hastaların gerekli işlemleri tamamlaması sonrası ambulans uçak önce Karlsruhe Baden-Baden Havalimanı'na iniş yaptı ve Erol Duran'ı aldı.

Ardından Münster ve Düsseldorf'a inen ambulans uçak, biri kanser, diğerleri korona ve korona sonrası oluşan hasar tedavisi gören hastaları da alıp Ankara'ya uçtu.

(Ankara,Türkiye Cumhuriyeti'nin başşehri, Ankara ilinin merkezi, Türkiye'nin en kalabalık ikinci ve dünyanın en kalabalık otuz sekizinci şehri. Topraklarının büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi'nin Yukarı Sakarya bölümünde yer alır. Türkiye'nin coğrafi merkezine yakın olduğu için, hem konum hem de işlev itibariyle Türkiye'nin kalbi benzetmesi yapılır.(...)

(Müstar Haberleri/Münster ile ilgili haberler için doğru yerdesiniz. Güncel,son dakika Münster haberleri ve en sıcak haber akışını bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Münster konu başlığı ile ilgili haberler tarih ve giriş saatine göre aşağıda sıralanmıştır. Son yayınlanan haber ilk sırada yer almaktadır. En güncel haberler listesi üzerinden merak ettiğiniz konuyla ilgili tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Toplam 10 Münster haberi yer almaktadır.)

Hastalar, Ankara Şehir Hastanesi'nde tedaviye alındı. 

Fatih Yılmaz,Kalsruhe/Derleyen;YeniyurtHaber /29.01.2022

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın