Teröristlere özendiler

Teröristlere özendiler

200 kadar Ermeni,dün sabah saat 06.00'da Almanya'daki A1 numaralı otoyolu

TERÖRİSTLER,TERÖRİPKK’ya özendilerSTLERE ÖZENDİ..!

Dağlık Karabağ'ı işgal eden Ermenistan'ın Azerbaycan'da sivillere saldırmasını görmezden gelen Ermeniler,dün Almanya, Fransa,Hollanda’da otoban işgal etti,polis sesini çıkarmadı.

OTOYOLU KİLİTLEDİLER, POLİS MÜDAHALE ETMEDİ
VAHŞİ terör örgütü PKK'nın Almanya'da yıllar önce otobanda yaptıkları eylemin benzeri, dün Ermeniler tarafından gerçekleştirildi.

 

Hamburg yakınlarında otobana çıkarak izinsiz gösteri yapan Ermeniler, Dağlık Karabağ'daki çatışmaya dikkat çekmek istediklerini bildirdi.

EYLEMİ TÜRKLER YAPSA MÜDAHALE OLURDU
Ermeniler aynı zamanda Lüksemburg'a giden A31 numaralı otobanda da eylem yaptı. Gösteriler, izinsiz olmasına rağmen Alman polisi müdahale etmedi.

MEINUNG FREIHEIT / FİKİR ÖZGÜRÜĞÜ ADI ALTINDA  EYLEM

Normalde izinsiz gösteriye anında müdahale eden polis, göstericileri rahatsız edecek tavırlardan kaçındı. Ermeniler, Hollanda'da A76'yı kapatırken,Fransa'da da otoban kapatarak eylem yaptı.

ÖTE YAN DA,FRANSA'DA DA  GÖSTERİLER

Paris'te terör örgütü PKK'nın katılımıyla Ermenistan'a destek gösterisi düzenlendi.

ERMENİ,PKK DAYANIŞMASI.

Fransa'nın başkenti Paris'te bugün bir gösteri yapıldı. Şehirde Ermeniler, Azerba ycan'ın topraklarını kurtarmak için başlattığı operasyona karşı terör örgütü PKK'nın da katıldığı bir gösteri organize etti. Göstericiler, Invalides Meydanı'na toplanarak Azerbaycan'ın Ermenistan'ın saldırılarına karşı meşru müdafaa hakkını kullanmasını protesto etti.

Terör örgütü PKK yandaşları da ellerinde Ermenistan bayrağı ve örgüte ait bez parçalarını alarak protestoya katıldı.

Kaynak;Avrupa Sabah,Franfurt. Derleyen;YeniyurtHaber.18.10.2020

 

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın