Teröristler Sahnede!

Teröristler Sahnede!

PKK Yeşiller'in ofisini bastı

TERÖRİSTLER,TERÖR ESTİRİYOR!..PKK Yeşiller’in ofisini bastı

Yeşiller,her fırsatta terör örgütü PKK'ya destek oluyor, örgüt paçavraları altında poz veriyor. 30 PKK'lı, Frankfurt’ta Yeşiller'in ofisini bastı, siyasetçileri tehdit etti.

Almanya'da Sol Parti'den sonra terör örgütü PKK'ya en çok destek veren Yeşiller Partisi'ne 30 kişi baskın düzenledi. PKK yandaşları, partinin Eş Genel Başkanı Omid Nouripour'un Frankfurt'taki seçim bölge ofisine düzenledikleri baskında, partiye hesap sordu. Nouripour ile görüşmeden binadan ayrılmak istemeyen PKK yandaşları, "Neden sessiz kalıyorsunuz?" dedi.


SÖZDE,GÖZDAĞI VERDİLER

TÜRKİYE'nin sınır ötesi operasyonlarında büyük darbe alan, Türkiye'nin hamleleri ile uluslararası destekleri azalan PKK'nın yandaşları, Yeşiller'den bir dizi talepte bulundu ve gözdağı verdi. Taleplerden biri, Türkiye'nin operasyonlarının Frankfurt Belediye Meclisi'nde kınanması,diğeri Türkiye'ye ekonomik ve siyasi desteğin durdurulması oldu. PKK yandaşları, partiden görüşme de talep etti.
HEMEN BOYUN EĞDİLER!
PARTİ, 30 kişiyle gerçekleşen baskında 10 kişinin büroyu işgalini doğru bulmadığını açıkladı ve talepleri gerçekleştirecekleri mesajı geldi. Parti, Yeşiller olarak Frankfurt Belediye Meclisi'nde Türkiye'nin sınır ötesi operasyonlarını kınayan kararın kabul edilmesi için kampanya yürüteceğini duyurdu. Yeşiller, önümüzdeki günlerde PKK yandaşları ile masaya oturmayı da baskın sonrası kabul etti.
CEM BİLDİĞİNİZ GİBİ!

ÖZDEMİR PKK'NIN YANINDA
Yeşiller Partisi'nin eski Eş Genel Başkanı, Almanya'nın şimdiki Tarım Bakanı olan Cem Özdemir, her fırsatta PKK yandaşları ile yan yana geldi. Özdemir, Cumhurbaşkanlığı referandumu sürecinde PKK paçavraları ile teröristbaşı Öcalan'ın posteri altında HDP'ye oy istedi. Özdemir, terör soruşturmasında tutuklu HDP'li vekillerin serbest kalması için çırpındı. Geçen yıl, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Özdemir, tutuklu kadın teröristlerin savunmasını yapmaya kalktı. Özdemir gibi partinin eski Eş Genel Başkanı Claudia Roth da PKK yandaşlarının yanında durdu. Partinin iktidar ortağı olduğunda sessiz kalması, PKK'lıları baskına yönlendirdi.

Cemil Alpay/İlyay Sakaoğlu/8.7.2022

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın