Terör yandaşları sahnede

Terör yandaşları sahnede

vrupa Polis Teşkilatı Europol, "Avrupa Birliği (EG) Terörizm Durumu ve Trendi 2020" adlı raporunu yayınladı.

 Teröristler,Avrupa'yı haraca bağladı..!

Europol,PKK'nın Avrupa’yı lojistik üs olarPKK Avrupa’yı haraca bağladıak kullandığını ve finansman için yoğun para toplama çalışmasında bulunduğuna dikkat çekti.

AVRUPA BİRLİĞİ RAPOR HAZIRLADI.

Avrupa Polis Teşkilatı Europol, "Avrupa Birliği (EG) Terörizm Durumu ve Trendi 2020" adlı raporunu yayınladı.

Her yıl düzenli olarak yayınlanan raporda, PKK'nın Avrupa'yı lojistik üs olarak kullanmaya devam ettiği belirtildi.

 

TERÖR BELASI,T ORTDA DOĞU'DAN,AVRUPA'YA KADAR DAL SARMIŞ

Kanlı örgütün başta Almanya,Fransa,Belçika, Avusturya ve İsviçre olmak üzere Avrupa'da propaganda faaliyetlerini sürdürdüğü, faaliyetlerini finanse etmek için para topladığı ifade edildi.
AVRUPA'DA HÜKÜM GİYİYORLAR
EUROPOL, PKK üyelerinin, Avusturya, Fransa, Almanya ve Hollanda'da, "terör örgütüne üye olmak, terörü finanse etmek, kara para aklamak ve örgüte üye kazandırmak" gibi çeşitli suçlardan hüküm giydiğini hatırlattı.

Macaristan'da iki PKK'lıya verilen hapis ve 8 yıllık ülkeye giriş yasağı örnek gösterildi. Belçika mahkemelerinin ise PKK'yı terör örgütü olarak kabul etmeme çabasına işaret edildi.

CAMİLERE SALDIRIYORLAR

PKK'LILARIN Avrupa'da yaptıkları gösterilerde Türklere ait cami, işyeri ve derneklere yönelik saldırılarda bulunduklarına da yer verilen raporda, bir diğer terör örgütü DHKP-C'ye de işaret edildi.

Örgütün, Türkiye'deki faaliyetlerini desteklemek için hâlâ Avrupa'da aktif olduğu vurgulandı.

DHKP-C'nin hücre oluşturma, insan kaçırma ve kurye eylemlerine yer verilen raporda, Türkiye'ye silah, para ve askeri malzeme tedarik eden bir yapı kurduğu da aktarıldı.

*KAÇIRDIKLARI NİLÜFER,TERÖRÜN  YENİ  ÖNEK,BELGESİ

(Bu haber,sayfamızda yer alır.)
EUROPOL raporuna yansıyan "PKK'nın Avrupa'dan örgüte üye kazandırma" faaliyetinin en yakın örneği Berlin'den kaçırılan Nilüfer oldu.

PKK derneğinin kandırdığı Nilüfer örgütçe kaçırıldı. Anne Maide Töremiş, kızını örgüt elinden kurtarmak için aylardır mücadele veriyor. Töremiş, dün de Başbakanlık önünde eylemini sürdürdü.

Töremiş'e çok sayıda kişi de destek verdi ve "Lütfen bana kızımı PKK'dan kurtarmak için yardım edin" yazılı pankart açtı.

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın