Sapıklar Sahnede..!

Sapıklar  Sahnede..!

Şeytan'nın kanatları altındaki yobazlar!

SÖZDE,ALEVî(Hz.Ali taraftarı/Ona kurban olsunlar)Provokatör

PROVOKATÖR  AVRATLAR YİNE SAHNEDE!

Almanya"da İslam(düşman) karşıtı her girişimin altından (Sözde,Alevi)SeyranAteş çıkıyor.

SAPIKLAR..!

Provokatör Seyran bu sefer de eşcinselliği normalleştirmeye çalışan sapık bir kampanya başlatt

FETÖ aşığı ve İslam'ı tahrif etme maşası Seyran Ateş, bu kez "Helal Aşk" (Liebe ist Halal) adlı bir kampanya başlattı. Eşcinselliği İslam açısından normalmiş gibi gösteren kampanya için hazırlanan afişler, Müslümanların büyük tepkisini çekti. Erkek fotoğrafı ile verilen afişte, "Müslümanım, inanıyorum ve buna rağmen erkeklerle seks yapıyorum" ifadesi yer aldı. Kadın fotoğrafı ile verilen afişte ise "Ailem lezbiyen olduğumu kabul etmiyor ama buna rağmen ben onları seviyorum" ifadesi kullanıldı.
ATEŞ,ADETA ATEŞ ,PÜSKÜRÜYOR..!

BAKANLIKTAN DESTEK ALDI
ATEŞ, sapkın kampanyasına Federal Aile Bakanlığı'ndan maddi destek alarak yola çıktı. Berlin'de tanıtılan afişler, kent sokaklarına asıldı.

BUNLARA HADDINI VERSİNLER,ÖYLE ŞAŞKIN BAKACAKLARINA! (yHy)

Afişleri görüp büyük şaşkınlık yaşayan Türkler, "Bu çirkin kadın, Seküler İslam Girişimi kurdu. Kadın, erkek ve eşcinsellerin bir arada namaz kıldığı İbn-i Rüşt Goethe adlı mescit oluşturdu. DİTİB'i ve imamları hedef seçti" dedi. (Franfurt)

"HER DÖNEMİN MAŞASI

KIÇI POHLU,İSLÂMİ NE ANLARKI,İSLÂM ELEŞTİRMENİ!! OLSUN (yHy)

GÜNDEM OLMAK İÇİN HER YOLA BAŞ VURAN SAHTEKAR,SOYTARI AVRAT

"Kadın hakları savunucusu", ardından "İslam eleştirmeni", daha sonra da "liberal İslam temsilcisi" olarak lanse edilen Seyran Ateş, FETÖ'nün desteğiyle mescit açıp "kadın imam" oldu. Sırtını Aile Bakanlığı'na ve FETÖ'ye dayayan Ateş, eşcinsellerin(lespiyen) haklarını savunmak için oluşturulmak istenen "Almanya İslam'ı" projesinde kullanılmaya başlandı, İslam Konferansı'nda boy gösterdi. Ateş, namus cinayetleri gündeme geldiğinde de öne sürülmüştü.

ATEŞ, DAHA ÖNCEDE  KERHANE KURMUŞTUFETÖ’cü Seyran Ateş'e genelev kredisi

KADIN HAKLARI KORUCUSU,KADIN SATIYOR...

FETÖ sevdalisi, sözde kadın hakları savunucusu Seyran Ateş'in genelev patronundan özel kredi aldığı ortaya çıktı. Ateş, kredi sonrası geneleve övgüler yağdırmıştı

Almanya'da yıllardır "Kadın hakları savunucusu", 'İslam eleştirmeni', 'Liberal İslam temsilcisi' ve "Kadın imam" diye kamuoyunda pazarlanan Seyran Ateş'in maskesi düştü. Hayat kadınlığını 'modern kölelik' olarak nitelendiren, genelevlerin kadın ve erkeklerin onurunu zedelediğini belirten kampanyaya imza atan Ateş'in genelev sahibi Hakkı Şimşek'ten 45 bin euro özel kredi aldığı ortaya çıktı.
ÖVGÜNÜN NEDENİ BELLİ OLDU

KERHANE İŞLETEN AVRAT ATEŞ!..
Geçtiğimiz yıllarda bir Alman gazetesine verdiği demeçte Şimşek'in sahibi olduğu Artemis adlı genelevi "Hayat kadınlığı yapılacaksa Artemis'teki kadar temiz ve adil olmalı." Oradaki hayat kadınlarıyla görüşüyorum. 6 yıldızlı' diye övmesi şaşkınlık yaratan Ateş'in gerekçesi de ortaya çıkmış oldu. Ateş, krediyi doğrularken, Artemis ile başka ticari ilişkisi bulunduğu gündeme geldi.

ALMANYA'NIN,TÜRK ASILLI YOBAZLARI

SabahAvrupa/YeniyurtHaber.30.05.2021

 

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın