RTL'NİN KOZU ALTAY

RTL'NİN KOZU ALTAY

15 YAŞINDAKİ AÇELYA,AÇILMADAN KAYBOLDU

RTL'NİN KOZU  PINAR ALTAY

RTL’in kozu Pınar Atalay

ARD'nin Tagesthemen adlı haber programından Pınar Atalay'ı transfer eden RTL, bu programın karşısına Atalay’ın sunacağı RTL Direkt adlı haber programını koyacak.

Alman RTL televizyonu ülkede en çok izlenen haber programının önüne geçebilmenin yolunu Pınar Atalay'da (43) buldu.

Kanal, kamu televizyonu ARD'nin Tagesthemen (Günün Konusu) adlı haberlerinin karşısına 'RTL Direkt' ile çıkacak. ARD'den tecrübeli isim olan Atalay ile yine ARD'den transfer edilen Jan Hofer, RTL Direkt'i dönüşümlü sunacaklar. RTL Direkt 16 Ağustos'ta başlayacak ve saat 22.15'te yayına girecek. Kanal, programın tanıtımını yaparken, daha aile dostu, daha olumlu olup daha fazla haber sunacaklarını ifade etti. NDR, Phoenix kanallarında haber ve belgesel sunduktan sonra 2014'te ARD'ye transfer olan Atalay, geçen ay RTL'ye geçiş yapmıştı. 

Fatih Yılmaz.11.07.202115 yaşındaki Açelya kayıp

ÖTE YANDA

15 YAŞINDAKİ AÇELYA,AÇILMADAN KAYBOLDU

Almanya'nın kuzey Ren Vestfalya Eyaleti'ne (NRW) bağlı Voerde şehrinde yaşayan 15 yaşındaki Açelya S.'nin kayıp olduğu bildirildi. En son okulda görüldüğü belirtilen Açelya'nın eve dönmediği aktarıldı. Açelya'nın 1.55 metre boyunda, uzun saçlı ve kahverengi gözlü olduğunu bildiren polis, görenlerin 02855/9638-0 numaralı telefonu aramalarını istedi. 

LÜTFEN TELEFON BAŞINA.

Cengiz Parlayan/ YeniyurtHaber.11.07.2021

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın