PKK yandaşlarına ...

PKK yandaşlarına ...

Filozof değil teröristbaşı

ÇOCUK KATILI A.ÖCALAN'A ALMAN POLİSİ"FOLOZOF" DEMİŞ!...

Filozof değil teröristbaşı

PKK yandaşlarına düzenledikleri yürüyüşlerde sınırsız tolerans gösteren Alman polisi, bu defa haddini aşıp teröristbaşına filozof dedi.

Polise, Türklerden gereken cevap gecikmedi.

Terör örgütü PKK yandaşları cumartesi günü Berlin'in Kreuzberg ilçesinde yine sokağa çıktı. Kentteki gösterileri haftalık bülten yayınlayıp duyuran Berlin Polisi, bu gösteriyi skandal ifadelerle duyurdu. Polis, teröristbaşı Abdullah Öcalan için 'Filozof' ifadesini kullandı. Bu ifade sosyal medyaya düşünce polise tepki yağdı. Almanyalı Türkler, "Filozof değil, eli kanlı katil, teröristbaşı" hatırlatması yaptı.

USAME BİN LADİN DE Mİ FİLOZOF?

(Amerikalılar,Afganistan'i işgal edince,Bin ladını yakalayıp,ayağına taş bağlıyarak,canlı canlı denize atmışlardı.(Yeniyurt)
Ülkede PKK'nın 1993 yılından bu yana terör örgütü olarak tanındığını ifade eden Türkler, "Öcalan da bu örgütün elebaşı ve onbinlerce Türk'ün katili. Usame bin Ladin de mi size göre filozof? Türkiye'de Hitler "sanatçı" olarak mı tanımlansın?" diye sordu.

ALMANYA'da PKK'lıların çok rahat polis eşliğinde sokağa çıkıp hareket ettiğini dile getiren Türkler, "Terör örgütünün iyisi olmaz" dedi.

ÖRGÜT ÇOK RAHAT HAREKET EDİYOR
Avrupa Birliği Polis Teşkilatı Europol'ün son yayımladığı AB Terörizm Durum Raporu'na göre PKK, başta Almanya olmak üzere Avrupa'da propaganda için para topluyor. Avrupa'da çok aktif olan örgüt, idari, istihdam ve finansman amaçları için Avrupa Birliği üyesi ülkeleri üs olarak kullanıyor. Kampanya adını verdiği para toplama etkinlikleriyle AB'de büyük miktarda fon elde eden PKK, AB ülkeleri içerisinde uyuşturucu ticareti ve kaçakçılık yoluyla da gelir elde ediyor. PKK çocukların aklını çelip Suriye ve Irak'ta çatışmalara götürüyor. 
CAMİLERİMİZE SALDIRIYORLAR
Örgüt yandaşları her yıl onlarca cami ve derneğimize saldırıyor, kundaklama girişimlerinde bulunuyor, sokaklarda terör estiriyor. Failler bir türlü yakalanamıyor. Yakalananlar da kısa sürede serbest kalıyor. Örgüt üyelerine olan bu yaklaşım başta Almanya olmak üzere Avrupa'daki Türk toplumunda büyük rahatsızlığa nedeni oldu.

DOLAYLI YOLLA,EŞKİYALARIN REKLAMİNİ YAPIYORUZ!.. (Yeniyurt)

SabahAvrupa/01.5.2024

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın