Ne Bimeyen FETÖ İmiş?!

Ne Bimeyen FETÖ İmiş?!

FETÖ'nün sızma operasyonu

NE BİTMEZ TÜKENMEZ FETÖ'İMİŞ!..FETÖ’nün sızma operasyonu

FETÖ'cüler, Almanları tavlamak için her türlü hainliği yapıyor. Asıl amaçlarını gizlemek için Almanca yayın, kiliselerde etkinlik, göstermelik yardımlar yapıp Türkiye'ye saldırıyorlar.

Almanya'da kendilerine alan bulan ve ülkeyi yeni üsleri haline getiren FETÖ'cüler, Almanlara yanaşabilmek için türlü türlü yola başvurmaya başladı. FETÖ'nün sözde yardım derneği, aşevleri Tafel'deki bağış sıkıntısı haberleri üzerine göstermelik yardıma koşuyor, Ukraynalı mülteciler için etkinlik organize edip, asıl amaçları olan firari FETÖ'cülere yardımı gizliyor. FETÖ'cüler, kiliselerde de son günlerde etkinliklerini artırdı.

ALMANCA KİTABA AĞIRLIK VERDİLER
ALMANYA'da daha önce Türkçe olan okul, dernek, vakıf isimlerini hain darbe girişimden sonra Almanca yapan, başlarına Almanları atayan FETÖ'cüler, Almanca kitaplara da ağırlık vermeye başladı. Almanca isimle yayınevi kuran firari FETÖ'cüler, yerel halkı etkilemek için "A'dan Z'ye Hizmet" adı altında kitap hazırladı.

Daha önce Sızıntı olan dergilerini Fontane adı ile basan FETÖ'cüler, Avrupa'daki 12 binden fazla üyesine göndermeye başladı.

ERZURUMLU FETTÜLLAH GÜLEN

(Gülen,güldirüyor!)

BİNLERCE FAALİYET YAPTILAR

ALMAN kurumu görüntüsüyle hareket edip her türlü kapıyı aralayan FETÖ'cüler, Türkiye'de seçimin yaklaşmaya başlaması üzerine hainlik faaliyetlerini hızlandırdı. FETÖ'cüler, Almanya, Yunanistan, Hollanda ve Norveç'i 'vefa ülkeleri' ilan edip bu ülkelerde sosyal medya üzerinden topyekûn saldırıya geçti. Örgüt, yalnızca Norveç'te geçen yıl 6 binden fazla etkinlik yaptığını açıkladı. 

SabahAvrupa/YeniyurtHaber/6.01.2023

 

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın