Naziler Defolun!

Naziler Defolun!

Nazis raus (Naziler defolun)

NAZİS RAUS(NAZİLER DEFOLUN)!Nazis raus Naziler defolun

Neo-Naziler defalarca saldırdıkları camiye, bu kez NSU 2.0 imzalı mektup gönderdi. Mektupta, "Tekrar geleceğiz. Caminizi darmadağın edeceğiz" ifadeleri yer aldı.

(NSUDavsı Nsu 2 ile ilgili tüm haberler için doğru yerdesiniz. Güncel, son dakika NSU 2 haberleri ve en sıcak haber akışını bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Nsu 2 konu başlığı ile ilgili haberler tarih ve giriş saatine göre aşağıda sıralanmıştır. Son yayınlanan haber ilk sırada yer almaktadır. En güncel haberler listesi üzerinden merak ettiğiniz konuyla ilgili tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.)

NSU 2.0 İMZALI TEHDİT
ALMANYA' Dortmund şehrinde mahalle oluşturan Neo- Naziler, kendilerine yakın camiyi sürekli rahatsız etmeye başladı.

DİTİB Sultan Ahmet Camisi'ne ocak ve şubat aylarında saldırı düzenleyen ırkçılar, bu kez, NSU 2.0 imzalı tehdit mektubu gönderdi. Üzerinde gamalı haç bulunan mektupta, "Tekrar geleceğiz. Caminizi darmadağın edeceğiz. Halılarınıza pisleteceğiz. Ülkemizden çekip gidin Türkler" ifadeleri yer aldı.


CEMAAT DİKEN ÜSTÜNDE

KISA sürede üç saldırı gerçekleşmesi, Doersch kasabasında yaşayan Türkleri tedirgin etti. Cami yöneticileri, ırkçıların son dönemde camileri tehdit etmesinden dolayı cemaatin tedirgin olduğunu belirtti. Türkler, "Irkçılar artık kendilerine camiyi hedef olarak seçti. Yeni yılın ilk günü mezar taşlarını kıran, sonra camilere tehdit mektupları gönderen ırkçıların bir sonraki eylemi beklenmemeli" diye konuştu.
PANDEMİYİ FIRSAT BİLDİLER

PANDEMİ döneminde sessizliğe bürünen ırkçılar, şimdi eylemlere başladı. Aşı karşıtı gibi görünüp sokağa çıkan ırkçılar, halktan destek aradı. Hızla silahlanan ırkçılara hükümetten de baskının artmasıyla üzerine saldırı planları devreye girdi. Rusya'nın Ukrayna'yı işgali ile başlayan savaşı da fırsat bilen ırkçılar, Ukrayna'ya gidip Rusya'ya karşı savaşarak adeta tatbikat gerçekleştiriyor.

HARİFLER ADETA KUDURMUŞLAR !..(yHy)

Cengiz Parlayan/Metehan Sakaoğlu.19.4.2022

 

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın