Mahsum İnsanları Öldürüyorsunuz

Mahsum İnsanları  Öldürüyorsunuz

Hakimden PKK’lı haine ders gibi sözler!

MAHSUM İNSANLARI ÖLDÜRÜYORSUNUZ!     Hakimden PKK’lı haine ders gibi sözler! Masum insanları öldürüyorsunuz

"Yasak olan, bilinçli olarak güvenlik görevlilerini ve sivilleri öldüren bir örgüte para topladınız, destek verdiniz. Hiçbir hukuk sistemi, PKK ve yan kollarının saldırılarını kabullenemez..."

Davanın görüldüğü Münih Eyalet Yüksek Mahkemesi'nde yargılanan PKK'lı Mirza Bilen, üç yıl hapis cezasına mahkum edildi. Yabancı bir terör örgütüne üye olmaktan hüküm giyen Mirza Bilen'in mahkemede PKK'yı masum gösterme çabası ise boşa çıktı ve hakim Michael Höhne, "Siz, yasak olan bir örgüte para toplayarak, bilinçli olarak güvenlik güçlerini ve sivilleri öldüren bir örgüte destek verdiniz" dedi."HİÇBİR HUKUK SİSTEMİNDE YOK"

Mayıs ayından bu yana hakim önüne çıkan PKK'lı Bilen, "Almanya, beni mücadelemden ötürü tutukladığı için utanmalı" diye konuşurken, hakim Höhne, "PKK'nın ve yan kollarının saldırıları hiçbir hukuk sistemi tarafından kabul edilemez" cevabını verdi. Höhne, "Burada yaşayan, değerler sistemini kabul etmeli. O da, insan yaşamının korunmasının en yüksek öneme sahip olması" diye konuştu.
DENETİM ALTINDA KALACAK
PKK'nın terör örgütü olduğu konusunda bir değişiklik olmadığına dikkat çeken Höhne, "Siviller de olmak üzere insan yaşamını hedef almaktan vazgeçmedikleri gibi, daha da yoğunlaştırdılar" dedi.

Hakim Höhne, "PKK'nın eylemlerini desteklemenizi ve takip edilmenizi skandal olarak görmeniz çekilir gibi değil" dedi ve cezaevinden çıkmasının ardından da denetim altında tutulmasına karar verdi.

HAHİM HÖHNE'YI KUTLARIZ.DÜRÜST BİR KARAR VERMİŞ.(yHy)

SabahAvrupa/YeniyuertHaber/ 11.11.2022

 

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın