Koronaya yakalandı

Koronaya yakalandı

Gizli servis başkanı koronaya yakalandı.

KORONA VİRÜS,BAŞKAN TANIMIYOR.Gizli servis başkanı koronaya yakalandı

Gizli servis başkanı koronaya yakalandı.

ANAYASAYI KORUMA TEŞKİLATIN BAŞKANI TOMAS veYARDIMCISI SİNAN.

ALMANYA'DA iç istihbarattan sorumlu Anayasayı Koruma Teşkilatı'nın (BfV) Başkanı Thomas Haldenwang'ın koronavirüse yakalandığı açıklandı.

BfV tarafından yapılan açıklamada, başkana pazartesi günü koronavirüs testi yapıldığı ve aynı gün pozitif sonuç alındığı bildirildi. Başkan Haldenwang'ın işleri evden yürüttüğü kaydedildi.

Yaklaşık iki yıldır görevde olan Haldenwang'ın iki yardımcısından birisi de,Sinan Selen.

 Basında Virüs haberleri.

Almanya,Köln.14.10.2020

ÖTE YANDA,TEHDİT VAR...

TÜRK AVUKATA IRKÇI,FAŞIST TEHDİT.

Uyum meclisine seçilebilmek için sosyal medyayı kullanan avukat Leyla Memet Serbest'e yönelik ırkçı söylemler tehdide dönüştü

 

Türk avukata ırkçı tehdit

IRKÇILIĞA MARUZ KALDI
ALMANYA'NIN Bochum şehrinde avukatlık yapan Batı Trakyalı(Türklerden) Leyla Memet Serbest, kendisini gazeteci ve model olarak tanımlayan bir Alman kadın tarafından tehdit edildiğini dile getirdi.

Serbest, "Bir süre önce CDU Bochum teşkilatında aktif siyaset yapmaya başladım. Uyum Meclisi'ne seçildim. Yapmak istediklerimi sosyal medyadan paylaşınca, ırkçı söylemlere tehditler eklendi" dedi.

"ÖLÇÜLÜ OLMAYI ÖĞRENMELİ"
SUÇ duyurusunda bulunmak için hazırlık yaptığını ifade eden Serbest, "Uyum meclislerini ve beni hedef alan paylaşımlar yapıyor. 82 bin takipçisi olan sosyal medya hesaplarında hakaretler yağdırıyor. Tehditler de başlayınca suç duyurusunda bulunma kararı aldım. Artık konuşurken veya yazarken,biraz daha ölçülü olması gerektiğini anlar" diye konuştu.


Haber;Tevfik KARA. Almanya,Bochum.Derleyen;YeniyurtHaber. 14.10.2020

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın