Kafatasçılar

Kafatasçılar

Almanya'da faşist polislerin Whatsapp yazışmaları deşifre edildikçe

FAŞIST POLİSTE NSU  KAFASI!

Daha önce Türklere tehdit mektubu gönderen faşist polisler, NSU'nun yaptığı gibi Türkleri hedef alan oyun hazırladılar, Merkel’i infaz edilirken resmettiler

Almanya'da faşist polislerin Whatsapp yazışmaları deşifre edildikçe, teşkilatta ırkçılığın aldığı korkunç boyut gözler önüne çıkıyor.

Polislerin, "Türk Monopolü" adı altında oyun hazırladıkları ve oyunda tüm adımların "Hapse git" şeklinde düzenlendiği görüldü. "Bugün Türk avına çıkalım" diye göreve başlayan ırkçı polislerin bu paylaşımı Türklere ve göçmenlere yaklaşımı gözler önüne serdi.

NSU DA AYNISINI YAPMIŞTI
SEKİZİ Türk 10 kişiyi öldüren Neo- Nazi üçlü çetenin,üzerinde Hitler ve gamalı haç gibi simgelerin bulunduğu Monopoly oyunu yapıp pazarladıkları ve çeteye finansman sağladıkları anlaşılmıştı.

Çetenin, Pogromly adı verdiği oyunda kurallar tamamen ırkçılık içeriyordu ve Yahudileri hedef almıştı. Oyunda, "İflas noktasına gelirsen seni ancak Führer affedebilir" ifadeleri yer alıyordu.

İÇİŞLERİ BAKANI; YAZIŞMALAR DAYANILMAZ...
KUZEY Ren Vestfalya Eyaleti'nde gerçekleşen baskın sonrası ırkçı polislerin cep telefonu ve bilgisayarlarına el konulmuştu. Eyaletin İçişleri Bakanı Helbert Reul yazışmaların, "Dayanılmaz" olduğunu ifade etmişti.

O paylaşımlarda bolca Hitler resimleri, gamalı haça rastlanmıştı.

Uzun namlulu silahın dürbünü ile Arap vatandaşının hedef alındığı fotoğraf paylaşılmış, radyo reklamıymış gibi Türk ve Arapların öldürüldüğü belirtilmişti.

MERKEL'E GİZLİ TEHDİT
AYNI faşist polisin, Almanya Başbakanı Angela Merkel'i de hedef aldığı görüldü.

2015'te ülkeye bir milyonun üzerinde mülteci alınmasını sağlayan Merkel de bir paylaşımda infazla tehdit edildi. 1941 yılında Nazi subayının, Ukrayna'nın Winniza şehrindeki toplama kampında bir Yahudi'nin infazını gösteren fotoğrafa Merkel'in kafası yerleştirildi.

BİTMEYEN KIN,NEFRET

ÖTE YANDA...

AfD'den U dönüşü; Pasaportu olan vatandaştır

Almanya'daki faşist AfD Partisi, “Her Alman pasaportu olan Alman değildir” tavrından geri adım attı.

AfD'nin, “Alman vatandaşı herkes Alman'dır” söylemi herkesi şaşırttı


AfD’den U dönüşü: Pasaportu olan vatandaştır

Almanya'da muhalefette olan ırkçı Almanya için Alternatif Partisi'nden (AfD) şaşırtan bir çıkış geldi.

Yabancı ve Müslüman düşmanı parti, "Alman toplumu ve Alman kimliği" ile ilgili bir açıklama yaparak, "Hukuk devleti yanlısı bir parti olarak AfD koşulsuz şartsız, Alman vatandaşı olan herkesi Alman halkı olarak görmektedir" dedi.
PARTİNİN açıklamasında, "Bu, kişinin etnik kültürel kökenine, kaç yıldır vatandaş olduğuna bakılmaksızın geçerlidir" ifadesi kullanıldı.

Alman toplumunun, dilinin ve geleneklerinin uzun vadede korunmasının "meşru bir siyasi hedef" olduğuna dikkat çeken parti, Alman vatandaşlığına geçebilmeyi çok sıkı kurallara bağlamak istiyor.(Haber;Kadir İnce)

Haber;Cengiz Parlayan.Derleyen;YeniyurtHaber.20.01.2021

 

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın