İzin zamanı geldı sayılır

İzin zamanı geldı sayılır

Rize,Trabzon,Hemşin,Hopa'ya da uğrayınız

HAYDEYİN TÜRKİYE'YE

Sabah Avrupalı Türklerin yanında

Sabah Avrupalı Türklerin yanında

Avrupalı Türkleri, yaz tatilinde Türkiye'ye gidiş yolunda yalnız bırakmayan Sabah, Sıla Yolu hizmet istasyonunun açılışını yaptı. Sırbistan'da Hotel Moment tesislerinde hizmet vereceğiz

SABAH, okulların tatile girmeye başlamasıyla birlikte izinlerini Türkiye'de geçirmek için otomobilleriyle anavatan yolculuğuna çıkan Avrupalı Türkleri bu yıl da Sıla Yolu'nda yalnız bırakmıyor. Sırbistan'daki Hotel Moment tesislerinde üç ay süreyle görev yapacak olan arkadaşımız, yol boyunca sıkıntı yaşayan, aracı arızalanan veya başına başka bir sorun gelen vatandaşlarımıza yardımcı olacak.
BULUŞMA ÇÖZÜM NOKTASI
Güvenli şekilde konaklayabileceğiniz Hotel Moment'te arkadaşımız Mustafa Akbaba, sizlerin yol hikâyelerini de haberleştirecek, yol durumu konusunda bilgilendirme yapacak, güzergâhınız üzerindeki ülkelerde yaşanan güncel gelişmeleri sizlere aktaracak. Geçen yıl dara düşen onlarca ailenin imdadına yetişen SABAH, bu yıl da Avrupalı Türklerin yardımına koşan ilk ekip olacak. 
TESİSE NASIL ULAŞACAKSINIZ
Türkiye'ye gidiş güzergâhında Belgrad'ı geçtikten sonra karşınıza otoyol ücret gişeleri çıkacak. Gişelerden 68 kilometre sonra yol kenarlarına yerleştirilmiş SABAH, Hotel Moment, Gazprom ve Mc Donald's tabelaları sizi doğrudan tesislerimize götürecek. On binlerce Türk'ün mola noktası olan Hotel Moment'te gönül rahatlığıyla yemeğinizi yiyebilecek ve dinlendikten sonra yolunuza devam edebileceksiniz. Hotel Moment'te bu yıl sizi sürprizler beklediğini de ifade edelim.

RİZE,HEMŞİN'EDE  UĞRAYIN,ÜZÜM PEKMESİ,HEMŞİN BALI ALIRSINIZ

SabahAvrupa/26.6.2024

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın