İşgal biterse

İşgal biterse

İlham Alibey;

İŞGAL ALTIDAKİ BÖLGELER,BOŞALTILIRSA BARİŞ SAĞLANIR.

ERMENİSTAN'NIN KARABAĞ İŞGALI DERHAL BOŞALTILMALI

BUNCA  GÜNAHSIZ İNSANIMIZ KATLEDEİLDİ,BUNLAR İÇİNDE TAZMİNAT ÖDEMESİLAZIMDIR.

Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, “Türkiye uluslararası camiada güçlü bir konuma sahip. Karabağ’daki çözüm sürecinde yer almalıdır.” dedi.

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, “Türkiye uluslararası camiada güçlü bir konuma sahip. Karabağ’daki çözüm sürecinde yer almalıdır. Türkiye’nin üst düzey SİHA'ları sayesinde can kayıpları azaldı. Bu SİHA'lar Türkiye'nin potansiyelini gösteriyor, bizi güçlendiriyor.”,şeklinde beyanatlarda bulundu.

ERMENİSTAN,HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ FİTNE,HİLLE PEŞİNDE,DOLAŞIR!.

Aliyev, “Ermenistan,Azerbaycan topraklarına saldırarak Rusya’yı savaşa çekmeye çalışıyor. Azerbaycan'da Ermeniler yaşıyor. Bizim Ermeni halkıyla sorunumuz yok."

"Ermenistan'daki halk, kendi iktidarının rehinidir. Dağlık Karabağ’daki halklar bizim vatandaşı mızdır. İşgal siyaseti bittikten sonra biz orada birlikte yaşayacağız.” diye konuştu.

*ALMAN FOCOS DERGİSİ'NİN  YALAN,KÜSTAH HABER,YORUMU!

 ALMAN MEDYASI(Focus/online ),"ERDOĞAN ERMENİSTAN'I KONTROL EDİYOR",ŞEKLİN DE MANŞET ATMIŞ.HERİFLER,"ERDOĞAN",DEYİNCE,KİMYALARI BOZULUYOR..!

*ALMAN MEDYASINDA KAFKASYA...

"Ermenistan'da çekilen acının bir parçası imiş...Sanki Erdoğan,Karabağı işgal etti. Bu kadar yüzsüz basın olmaz.Maalesef oluyor işte.

Ayrıntılar geliyor…

Kaynak; İHA/Derleyen;YeniyurtHaber.06.10.2020

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın