İngiliz Polisinden

İngiliz Polisinden

İngiliz Polis Teşkilatı'ndan Türkçe video yayını yaptı

 

İngiliz Polis Teşkilatı’ndan Türkçe video yayını

Metropolitan Polis Teşkilatı (MPS), koronavirüs sebebiyle bir dakikalık Türkçe video yayınladı.

Videoda konuşan Türkiye asıllı polis memuresi Ceylan Parmak, iş yerlerini kapatmak zorunda kalan tüm işletmelerin iş yerinde bulunan değerli eşya ve nakit paralarını güvenli yere götürme lerini ifade etti.

LONDRA’nın güneyinde görev yapan Ceylan Parmak, polis teşkilatının Facebook sayfasından yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Ben Ceylan Parmak. Londra’nın güneyinde Sutton, Croydon ve Bremley bölgelerinde görevliyim. Metropolitan Polis Teşkilatı yaşadığımız bu zor günlerde her zaman olduğu gibi suç ve antisosyal davranışlara karşı mümkün olduğunca mücadele etmeye devam ediyor. Suç ve antisosyal içerik teşkil edebilecek bir vakayı bize 101 veya acil durumda da 999’u arayarak bildirebilirsiniz."

LÜTFEN KURALLARA  UYALIM

İngiliz Polis Teşkilatı’ndan Türkçe video yayını

"Koronavirüs nedeniyle iş yerlerini kapatmak zorunda kalan tüm işletmelerin iş yerinde

bulunan değerli eşya ve nakit paralarını güvenli yere götürmelerini tavsiye ederiz. Mekanlarınız da kamera ve alarm sistemleri varsa bunların çalışır durumda olduklarına emin olun. Koronavirüsün meydana getirdiği bu durum toplumumuzun her kesimini endişelen dirmektedir. Bu vesileyle çevremizde bulunan tüm Türk ve diğer toplumunun bunu bilmesini isterim ki biz size destek olmak için buradayız. Lütfen NHS’i (İngiliz Sağlık Sistemi) koru yalım,sosyal mesafe ve diğer kuralla uyalım. Teşekkürler.”,şeklinde uyarıda bulundu.

ÇİN VİRÜSÜ HABERLERİ DEVAM EDİYOR.

İşte basına yansıyan haberler.

Sizlere aktarmaya çalışıyoruz.

YeniyurtHaberYorum.

Halil Yetkinlioğlu./ Londra/14-15-04.2020

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın