İlluminati'den daha tehlikeli

İlluminati'den daha tehlikeli

Öte yanda,Kiliseye baskın.

İLLUMİNATİ'DEN DE DAHA TEHLİKELİİlluminati’den daha tehlikeli

FETÖ'cülerin yeni üssü Almanya'da vahşi örgüt bir kez daha gündemde.

Süddeutsche Gazetesi,FETÖ'nün İlluminati'den daha güçlü ve gizli olduğunu yazdı.

Almanya'nın önde gelen gazetelerinden Süddeutsche, ülkede tehlikeli hale gelen FETÖ'nün karanlık yapısı ile ilgili uyarıda bulundu.

Haberde,Türk hukuku uzmanı avukat Christian Rumpf'ın görüşleri yansıtıldı.

Rumpf, FETÖ'nün gizli bir ittifak olduğunu belirtti ve "Efsanevi İlluminati'den daha büyük bir güce sahip neredeyse gizli bir ittifak" diye konuştu.

1 MİLYON EURO DESTEK ALIYORLAR-MIŞ
İLLUMİNATİ'nin de doğduğu Bavyera Eyaleti'nde FETÖ'nün Frohsinn (Neşe) adlı eğitim derneği bulunduğuna ve bu eyalette kök saldığına işaret eden Rumpf, "Hareketin bir özelliği de şeffaf olmaması. Frohsinn Derneği 2009'da yatılı özel kız ortaokulu ve lisesini kurdu. Şu anda 164 kız öğrenci eğitim görüyor. Bavyera Eyaleti buraya yılda 975 bin euro katkıda bulunuyor" dedi.

ŞEFFAFLIK VAADİ DE YALAN
FETÖ temsilcilerinin 2016'dan beri vadettikleri şeffaflığa halen sahip olmadıklarına haberde değinilirken, örgütten bir kişinin, "Harekette bir kara kutu var. İçine bakılmalı" ifadesine yer verildi.

ŞU FETO'YU DA AMMADA ABARTILAR YA..!

Haberde ayrıca,FETÖ'nün yıllar boyunca Türkiye'de bürokrasi,yargı, ordu ve polis içinde yüz binlerce takipçisinin olduğu hatırlatıldı.

İLLUMİNATİ NEDİR?
1 MAYIS 1776 tarihinde Almanya'nın Ingolstadt şehri üniversitesinde kilise hukuku profesörlerinden Adam Weishaupt tarafından beş kişiyle kuruldu.

Zihin kontrolü uygulayarak,hükümetleri ve kuruluşları ele geçirerek yeni dünya düzeni sağlamayı amaçladı. Monarşileri yıkmayı,dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni altüst etmeyi planladı.

BASINA YANSIYAN  İLLUMİNATİ TARİKATI. 

(Burasını,bizde gezip görmüştük.Metehan Sakaoğlu )

Franfurt/München.SabahAvrupa/YeniyurtHaber/25.01.2021

ÖTE YANDA ...KİLİSYE BASKIKiliseye polisten korona baskınıN

Almanya'nın Essen şehrinde koronavirüs kısıtlamalarını ihlal eden kiliseye polis baskın düzenledi.

Kilisede ayin yapıldığı ihbarı üzerine hareket eden polis, baskında kilisede 10'u çocuk 98 kişinin bir araya geldiğini gördü. Ayin sırasında maske ve mesafe kuralına uyulmadığı, katılımcı listesi oluşturulmadığı aktarıldı. Kimlik tespitinin ardından tüm katılımcılara para cezası kesildi.

Essen,Cengiz Parlayan.Derleyen;Metehan Sakaoğlu. 25.01.2021

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın