Hristop Daum Ağır Hasta

Hristop Daum Ağır Hasta

Christoph Daum Kanser olmuş

Christoph Daum macht schwere Erkrankung öffentlich; Er ist an Krebs erkrankt

TÜRKLERİN DE YAKINDAN TANIDIĞI,ANTRONOR DAUM KANSERMİŞ

Alman Teknik Direktör Christoph Daum'a kanser teşhisi konuldu

 

Türkiye’de bir dönem Beşiktaş ve Fenerbahçe'de görev yapan Alman teknik direktör Christoph Daum, kendisine kanser teşhisi konulduğunu duyurdu.

Christoph Daum, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, futbolseverlere yönelik bir mesaj yayımlayarak, "Bir rutin kontrol çerçevesinde kanser teşhisi konulduğu için son aylarda kamuoyundan çekilmek zorunda kaldım. O zamandan beri CIO Köln'de Prof. Dr. Jürgen Wolf ve ekibinin emin ellerinde bulunuyorum" ifadelerini kullandı.

Tedavi sürecinin iyi gittiğini belirten Daum, "Beni iyi tanıyorsunuz. Ben bir savaşçıyım ve bu zorlukla iyimser bir şekilde ve tüm gücümle mücadele edeceğim. Bu yüzden mümkün olan en kısa sürede iyileşmek için şimdi özel yaşama ihtiyacım olduğuna saygı duymanızı rica ediyorum. Olumlu mesajlarınızdan mutlu oluyorum ve desteğiniz için teşekkür ederim." görüşlerine yer verdi.

Daum, ayrıca erken teşhis için herkesin zamanında muayene yaptırması yönünde çağrıda bulundu.

BEŞİKTAŞ VE FENERBAHÇE'DEN GEÇMİŞ OLSUN MESAJIAlman Teknik Direktör Christoph Daum’a kanser teşhisi konuldu

Kanser teşhisi konulan Alman teknik direktör Christoph Daum için, Türkiye'de bir dönem çalıştırdığı Beşiktaş ile Fenerbahçe kulüpleri, Twitter hesaplarından "geçmiş olsun" mesajı yayımladı.

Beşiktaş Kulübünün paylaşımında, "Kanser teşhisi konulan eski teknik direktörümüz Christoph Daum'a 'geçmiş olsun' dileklerimizi iletir, bir an önce sağlığına kavuşmasını dileriz" ifadesi kullanıldı.

Fenerbahçe'nin mesajında ise "Eski teknik direktörümüz Christoph Daum'a 'geçmiş olsun' dileklerimizi iletiyor, sağlığına bir an önce kavuşmasını temenni ediyoruz" denildi.

Türkiy'de  Fenerbahçe ve Beşiktaş'da antörnölük yapmışt.

Yeniyurt Ailesi olarak,Daum'a acıl şıfalar dileriz.

BİR TÜRK DOSTU OLARAK BİLİNİR.

KREBS/KANSER HASTALIĞI TEDAVİSİ VARDIR.

YeniyurtSpor/21.10.2022

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın