Hilal'ın yerini söyle

Hilal'ın yerini söyle

Kayıp olan çocuklarını arıyorlar

"Hilal'in yerini söyle seni affedHilal’in yerini söyle seni affedelimelim!"

ÇOCUKLARI HİLAL'DEN BİR HABER YOK

Kayıp kızının bulunması için yıllardır çabalayan Ayla Ercan, psikiyatri kliniğinde tutulan faile, “Mezarı olsun istiyoruz. Seni affetmeye de hazırız” diye seslendi.

EVLAT ACISI

TARİHLER 29 Ocak 1999'u gösterdiğinde henüz 10 yaşında olan Hilal Ercan ortadan kayboldu. Hilal yıllarca arandı, kapanan dosya yeniden açıldı.

Bir fail yakalandı ve psikiyatri kliniğine yatırıldı. Fail, sessiz kalınca anne Ayla Ercan, 25 Mayıs Kayıp Çocuklar Günü vesilesiyle açıklama yaptı ve kızının katil zanlısına seslendi.

 
KAYIP KIZLARINI BULAMADILAR. MEZARI OLSUN İSTİYORUZ
ERCAN, "Suç işledin ve Hilal'imi bizden aldın. Hilal'in nerede olduğunu bize söylersen seni affedeceğiz. O bir yerlerde yapayalnız. Kızım öldüyse bir mezarının olmasını istiyorum. Allah kimseye böyle bir acı yaşatmasın. Büyük acı 21 yıldır dinmediği gibi daha da derinleşiyor. Üzüntüden perişan olduk" diye konuştu.

AİLECE ÇOK YIPRANDIK
HİLAL'İN abisi Abbas Ercan ise, "Hilal'in kaybolduğu 29 Ocak ve Kayıp Çocuklar Günü olan 25 Mayıs bizim için kara gün. Ailece psikolojimiz bozuldu.

Fail Dirk A., akıl hastanesinde. Failin aile üyeleri ve arkadaşları," lütfen bize yardımcı olun. Sizin de çocuklarınız var. Hilal'in artık bize verilmesine aracılık edin" dedi.
 EVLAT ACISINI ÇEKEN BİLİR.

İkbal Özakın/Hamburg

Basına yansıyan haberler.27.05.2020

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın