Hep aynı senaryo,hem işgal ediyorlar hemde

Hep aynı senaryo,hem işgal ediyorlar hemde

Bu olayların adını siz koyunuz

Obama ve Trump'tan aynı tiyatro! Bu fotoğraflar bomba etkisi yaptı

ABD Başkanı Donald Trump, teröObama ve Trump'tan aynı tiyatro! Bu fotoğraflar bomba etkisi yaptır örgütü DAEŞ'ın elebaşı Ebubekir el Bağdadi'nin öldürüldüğünü açıklamıştı.

Hem işgal ediyorlar,hemde öldürüyorlar. ASIL,ESAS,"İŞİD",İSİD'İ ÜRETENDE USA/ABD'NIN  EMPERYALİZMDİ,BİLİNE!..

Trump ve beraberindeki heyetin operasyonu takip etmesi akıllara selefi Obama'yı getirdi.

İki operasyonla ilgili çekilen fotoğraflar, terör örgütlerinin finansmanı ABD'nin gerçek yüzünü bir kez daha ortaya koydu.

Dünyadaki İslama ve Müslümanlara en büyük zararı veren terör örgütleri El Kaide ve DEAŞ'ı kuran Amerika Birleşik Devletleri'nin gerçek yüzü Bağdadi'nin öldürülmesinin ardından bir kez daha gün yüzüne çıktı. Bağdadi'nin öldürülmesinin ardından Trump'ın ekibi ile çekildiği fotoğraf karesi, Bin Ladin'in öldürüdüğü 2011 yılındaki operasyon sonrası dönemin ABD Başkanı Obama'nın ekibi ile çekildiği fotoğrafı akıllara getirirken küresel haydut ABD'nin kendi yazıp yönettiği tiyatro oyununu gözler önüne serdi.

TERÖRÜ PEYDA EDENLERE BAKMAKLAZIM

2 Mayıs 2011 yılında Başkan Barack Obama döneminde, terör örgütü El Kade lideri Üsame Bin Ladin Pakİstan'da düzen lenen operasyonla öldürülmüştü.

(Ladin'in öldürüldüğü operasyonun ardından Obama ve ekibi.)

Ladİn operasyonun ardından basına servs edilen ve Beyaz Saray'da operasyonun anbean izlendğ anın fotoğrafı yayımlandı. Fotoğraf, operasyonla birlikte tarhe geçt.

Dönemin Başkanı Barack Obama ve Başkan Yardımcısı Joe Biden, Dışişleri Bakanı Hillary Clinton ve ulusal güvenlk ekibi üyeleri yer almıştı.

Operasyon sonrası,Trump'ta,kurmaylarıyla poz verdi!

Terör örgütü DEAŞ lideri Ebubekir Bağdadi, Suriye'nin İdlib şehrinde düzenlenen operasyonla etkisiz hale getirildi.

Beyaz Saray'ın resmi Twitter hesabından ise Başkan Trump ve beraberindekilerin operasyonu izleme anı fotoğrafı paylaşıldı.

Bağdadi'nin öldürüldüğü operasyonun ardından Trump ve ekibi.

Aynı senaryo devam ediyor

Dünya üzerinde haydutluk yapan,USA/ ABD'den Ladin ve Bağdadi'nin öldürüldüğü operasyonların ardından paylaşılan fotoğraflarda yazılan senaryoların benzerliği dikkat çekici.

ADAMA SORMAZLARMI, "AFGANİSTAN, IRAK'DA,SURİYE'DE NE İŞİN VAR?!" DİYE.

Obama ve Trump'ın verdiği benzer pozlar sosyal medya da tepki çekti.

Kullanıcılar, her ne kadar siyasi görüşleri farklı gibi görünse de aynı düşüncenin hizmetkarlığını yapan başkanların operasyonların ardından çekilen fotoğraflara "Hep aynı oyun, hep aynı senaryo, hep aynı tiyatro..." ifadeleriyle tepki gösterdi.

Dünya'nin gözü önünde oynanan tiyatro.Başkalarının göz yaşları üzerine kurulan iparatorluk.

Onun(USA)da,sonu gelecektir,Sezar'ın,Konstantin'nin,Cengiz Han'nın,Atilla'nin İpratarluğu gibi.

YeniyurtHaberYorum.28.10.2019.*[email protected]

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın