Hani, fikir hüriyyeti vardı?

Hani, fikir hüriyyeti vardı?

Doğru deyeni 7 köyden kovarlarmış

Hani sizde fikir özgürlüğü vardı

Fikir özgürlüğü konusunda mangHani sizde fikir özgürlüğü vardıalda kül bırakmayan Almanya,20 yıllık doktoru sosyal medya hesabında fikrini beyan etti diye lince kalkıştılar.

Almanya'nın Karlsruhe şehrindekii Helios adlı klinikte 20 yılı aşkın süredir kalp ve damar cerrahı olarak çalışan Metin Çakır, twitter hesabından eşcinsellerle ilgili paylaşım yapınca linç kampanyasına maruz kaldı.

SCHWUL IST UNMORALISHE FALL

Çakır, "Bir hekim olarak eşcinselliğin,transseksüelliğin hastalık olduğunu belirtmek isterim" paylaşımı yapınca apar topar çalıştığı klinikten de uzaklaştırıldı.

EŞCİNSEL ÇETESİ İŞİNDEN ETTİ(
Ibneler çetesı)
KLİNİK, gelen tepkiler sonrası aceleyle açıklama yaptı ve, "Ameliyatlarından dolayı bugün kendisine ulaşamadık"dedi.

Ertesi gün de "Çeşitlilik bizim için çok önemlidir. Söz konusu ifadeler hiçbir şekilde Helios Kliniği'nin ilkelerine uymamaktadır" dedi ve "Geçici olarak görevden ayrılmasını kararlaştırdık" paylaşımında bulunup doktoru açığa aldı. Çakır ise konuyla ilgili konuşmama kararı verdi.

PAPAZ DA,DOĞRUYU SÖYLEDİ

(ALMANYA'NIN SAĞLIK BAKANI DA SCHWUL YA!)

"
EŞCİNSELLİK,YARADILIŞ DÜZENİNE AYKIRIDIR"
ALMANYA'NIN Bremen şehrindeki St. Martini Kilisesi'nin papazı Olaf Latzel (52), kadın ve erkek dışındaki cinsiyetleri "şeytani ve satanik cinsiyet pisliği" diye tanımladı.

Vaazları ilgi gören ve kiliseyi hep dolduran papaz, eşcinsellere insan olarak karşı olmadığını söyledi ve, "Ama yaptıklarına karşıyım. Eşcinsellik, tanrının cinsiyet olarak sadece erkek ve kadını tanıyan yaradılış düzenine aykırıdır" dedi.

Eşcinsellerin linç kampanyasına maruz kalan Latzel, "Vaazın bir yerinde suçlu kelimesini kullandım. Bütün eşcinselleri suçlu gibi gördüğüm algısı oluştuysa, özür dilerim" dedi.

"DOĞRUYU SÖYLEYEN 7 KÖYDEN KOVARLARMIŞ!" TÜRK ATA SÖZÜ

Bremen,Fatih Yılmaz,Metehan Sakaoğlu.1-2-05.2020

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın