Fransa,Avrupa,değerlerimize sahıp çıktı

Fransa,Avrupa,değerlerimize sahıp çıktı

Avrupa'nın değeri İslam dinine hakaretmi?..

Avrupa'da,yeniden Misoloni ve Hitler Faşistimi açılımı.İslam olunca mizah İsrail olunca suç

KÜDÜS ORTODOKS KİLİSEİ  PATRİĞİ,FRANSAYA TEPKİLİ.

" HİÇ BİR DİNE HAKARAT YAPAMAZSINIZ!",DEDİ.

İSLÂM OLINCA MİZAH,İSRAİL OLUNCA SUŞ,SAYILIYOR!

Avrupa, İslam'a, PeygamberimizHazreti Muhammed'e ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakarete alkış tutuyor. Ancak,İsrail aleyhinde en ufak espriye bile tahammül yok, ağır ceza var

Alman siyasetçiler ile medya, Fransa'da karikatür adı altında Müslümanlara,Peygamber Efendimize ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a yapılan iğrenç saldırılara, "Fikir özgürlüğü" diye alkış tutuyor.

Charlie Hebdo adlı paçavra,Peygamber Efendimiz ile Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a iğrenç karikatürlerle saldırıyor, kimseden ses çıkmıyor.
ROKET FIRLATAN NETANYAHU
ANCAK,fikir özgürlüğü konusunda bu denli duyarlı olan Almanya'da, İsrail'e yönelik en ufak eleştiri bile ağır şekilde cezalandırılıyor.

İşte,basit bir örnek...

Ünlü karikatürist,Dieter Hanitzsch'in, İsrail Başbakanı Netanyahu'yu elinde bir roketle gösteren karikatürü Süddeutsche Zeitung'da yayınlanınca Alman siyasetçiler ayaklandı.

ALMANYA'DA,YAHUDİ LOBİSİ ÇOK.FRANSA DA DA ERMENİ

Ünlü karikatüristten özür dilemesi istendi. 85 yaşındaki Hanitzsch geri adım atmayınca gazeteden kovuldu.

İSRAİL'İ, YANLIŞLIKLA ELEŞTİRMİŞTİ
EN büyük rezalete ise,Berliner Zeitung imza attı. 

SCHANDE, FÜR BERLİNER ZEİTUNG..!

Charlie Hebdo'ya destek için İslam ve Hazreti Muhammed karşıtı karikatürler yayınlayan gazete, "Bu karikatürleri basın ve fikir özgürlüğü, sanat ve din özgürlüğü için yayınlıyoruz" dedi.

islam'a hakaret amacıyla yayınlanan karikatürün Yahudi karşıtı olduğu anlaşılınca kıyamet koptu.

Gazete anında yazılı özür diledi,karikatürü sildi.

* * * 
İKİ YÜZLÜ GAZETELER,3/4 YÜZLÜ BATI MEDYASI!..
Berliner Zeitung'un Müslümanlara hakaret etmek amacıyla bastığı ve üzerinde, "Filistin karşılı ğında,öldürülen 6 milyon Yahudi'ye 1 milyon indirim"
yazan karikatürün Yahudi karşıtı olduğu ortaya çıkınca gazete hemen özür diledi.

ÜNLÜ GAZETECİDEN  TEPKİ,ELEŞTİRİ
ALMANYA'NIN ünlü Der Spiegel dergisinin varislerinden olan,Jakob Augstein, bu ikiyüzlülüğü Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaretler içeren şiirin ardından dile getirdi.

Jakob Augstein,Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Şiirde Erdoğan adını çıkarıp yerine Netanyahu yazınca, bu şiirin hiç mi hiç kabul edilir olmadığını görüyorsunuz" diyerek, hakaret şiirine tepki gösterdi.

ZEON'U,GÖZ ALTINA ALDILAR
Fransız karıkatur çizer, Zeon, İsrail'in Gazze saldırı larına ilişkin karikatürü nedeniyle gözaltına alındı.

ABD ve İsrail'i eleştiren, İsrail haritası şeklindeki bıçakla Filistinli çocuğun katledilişini resmeden Zeon, ırkçılık ve dinsel nefret suçu işlemekle suçlandı.

 *AYRICA...

İSRAİL İLE İLGİLİ KISA BİR BİLGİ

İsrail (İbranice: יִשְׂרָאֵל; Arapça: إِسْرَائِيل), ya da resmî adıyla İsrail Devleti (İbranice: מְדִינַת יִשְׂרָאֵל), Batı Asya'da Akdeniz'in güneydoğu kıyısında ve Kızıldeniz'in kuzey kıyısında yer alan bir ülke. Kuzeyinde Lübnan, kuzeydoğu sunda Suriye, doğusunda Ürdün, güneybatısında Mısır ve hem batı hem de doğusunda sırasıyla Filistin toprakları olan Gazze Şeridi ve Batı Şeria ile...(...)

CUMHURİYET BAYRAMI  KUTLU  OLSUN.

BÜTÜN ŞEHİT VE GAZİLERİMİZE GANI GANI,RAHMET İLE...

Haber;İsmail Erel.Düzenleyen;YeniyurtHaber.29.10.2020

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın