Faşit terör teşkilati NSU

Faşit terör teşkilati NSU

Faşist terör örgütü NSU'nun kurbanlarından Mehmet

 NSU KURBANINA YAPILAN AYIP

Faşist terör örgütü NSU'nuNSU kurbanına tarihi ayıpn kurbanlarından Mehmet Kubaşık'ın adını taşı yan Dortmund'daki meydan, uyuşturucu bağımlılarının buluşma merkezi oldu.

MEHMET'İN EŞİ İSYAN ETTİ

Dortmund'da 10 Kasım 2019 tarihinde açılan meydan şimdi çöpten geçilmiyor.

Öldürülen Mehmet Kubaşık'ın eşi Elif Kubaşık bu meydanı kendilerine Dortmund Belediyesi'nin tavsiye ettiğini belirterek, "Biz bu çevrenin uyuşturucu satıcıları tarafından kullanıldığını belirttik. Onlar da bize kendilerinin gerekli düzenlemeleri yapacaklarına söz vermişti. Ama sözlerini tutmadılar" dedi.

Kubaşık, "Eşimin ismini taşıyan meydanın uyuşturucu satıcıları ile anılmasını istemiyorum. Ben kendim de gelirim ve meydanı temizlerim" diye konuştu.

Kubaşık, verilen sözlere rağmen değişen hiçbir şey olmadığını belirtti.

UYUŞTURUCU  BAĞIMLI,MÜBTELALAR NERDE İSE HER YERDE VARDI.

ÖTE YAN DA...

Ufuk cinayeti rafa kalktı

Fevzi Ufuk, 2006'da NRW’de uğradığı suikastte öldürüldü. Cinayeti faşist Alman örgütü NSU'nun işlediğine dair sağlam deliller olmasına rağmen, dosya rafa kaldırıldı.

Ufuk cinayeti rafa kalktı

Almanya'nın elinde Fevzi Ufuk (68) cinayetini NSU'nun işlediği yönünde kesin deliller bulunuyor. Buna rağmen polis ve savcılık Fevzi Ufuk cinayetiyle ilgili çalışmaları durdurdu. Böylece Fevzi Ufuk, büyük bir ihtimalle NSU'nun öldürdüğü 9. Türk olmasına rağmen, cinayeti aydınlatılamadı ve dosyası resmen rafa kaldırıldı. Savcılık "kesin delil bulunamadı" dedi.
CAMİ ÇIKIŞI VURULDU
FEVZİ Ufuk 1 Mart 2006 tarihinde cami çıkışında katledilmişti. Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti'nde bulunan Rheda Wiedenbrück kentindeki DİTİB camisinde akşam namazını kılan Ufuk, park yerindeki otomobiline binmek üzereyken vuruldu. Ufuk, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede 24 saat sonra yaşamını yitirdi. Ufuk'un 9 mm'lik Makarov marka bir silah ile vurulduğu belirlendi.
ÖLÜM LİSTESİNDE VAR
İŞTE NSU'yu işaret eden ilk delil bu silah oldu. Ufuk cinayetinde kullanılan silah, NSU tetikçileri Uwe Böhnhardt ve Uwe Mundlos'un ölü bulunduğu karavanda ele geçti. Balistik incelemede, sıkılan mermi ile bulunan tabanca uyumlu çıktı. Mermi, Browning marka tabanca mermisi olsa da, merminin Makarov ile de sıkılabileceği belirlendi. Bir diğer güçlü delil ise, 10 binlik ölüm listesi oldu. Ufuk'un adının da listede olduğu belirlendi.

"KATİL ARTIK BULUNAMAZ"
Öldürülen Fevzi Ufuk'un oğlu Mustafa Ufuk, konuyla ilgili SABAH'a yaptığı açıklamada, "Artık babamın katil veya katillerinin bulunacağını düşünmüyoruz. Babamın kimseyle bir sorunu veya düşmanı yoktu. Neden öldürüldüğünü hâlâ anlamış değiliz. Ayrıca babamın NSU gibi bir terör örgütünün ölüm listesinde olmasını da anlamıyoruz. Babamızın fail veya faillerinin bir an önce bulunmasını tabii ki istiyoruz. Eğer somut bir ipucu varsa katilin yakalanıp gerekli cezaya çarptırılmasını aile olarak talep ediyoruz" dedi.

Haber;Cengiz Parlyan,Dortmund.14.01.2021

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın