Facebook'ta değişiklik

Facebook'ta değişiklik

Sosyal medyada değişiyor

 BU DEĞİŞİKLİĞİ,BİR ÇOFacebook’tan Brexit sonrası yeni değişiklikKLARI GİBİ,BİZDE FARK ETMİŞTİK.

Dünya gibi,sosyal medyada değişiklik oluyor.

*Facebook'tan Brexit sonrası yeni değişiklik.

ABD merkezli Facebook şirketi, Brexit'in neden olduğu bir değişiklikle İngiliz kullanıcı ların yasal sorumluluğunu, İrlanda'daki AB üssünden gelecek yıl ABD/USA genel merkezine devredeceğini açıkladı.

Facebook, insanların başka insanlarla iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan bir sosyal medya,Twiter,İstegram gibi.

(KAMARAYA YANSIYAN,O ESKİ,MAZIDE KALAN,DOSTLUKLAR.)

ABD merkezli Facebook şirketi, Brexit'in neden olduğu bir değişiklikle İngiliz kullanıcıların yasal sorumluluğunu, İrlanda'daki AB üssünden gelecek yıl ABD genel merkezine devredeceğini açıkladı.
Facebook'un yönetim kadrosundan gelen açıklamada, "Diğer şirketler gibi, Facebook da Brexit'e cevap vermek için değişiklikler yapmak zorunda kaldı ve İngiltere'deki kullanıcılar için yasal sorumlulukları ve yükümlülükleri Facebook İrlanda'dan Facebook Inc'e devredecek" denildi.

VİRÜS,BUNLARADA Nİ MUSALLAT OLDU,BİLEMEYİZ.

Kaliforniya merkezli şirket, Brexit geçiş dönemi sona erdikten sonra,Ocak ayından itibaren geçişi uygulayacağını ekledi.

Facebook sözcüsü, "Gizlilik kontrollerinde veya Facebook'un Birleşik Krallık'taki insanlara sunduğu hizmetlerde herhangi bir değişiklik olmayacak ve İngiltere GDPR'nin korumaları da geçerli olacaktır" dedi.

İnternet arama devi Google da,Şubat ayında benzer bir değişiklik açıklamıştı.

(BU DA,İSTİGRAM'DA,PAYLAŞILAN BİR AİLE'DEN BİRİ.ÖTEKİ DE,FACEBOOK'ÇU)

DÜNYA DEĞİŞİYOR,SOSYAL MEDYADA,NASIBINI ALIYOR.

Haber;Osmanoğlu Altan. İzmir,19.12.2020

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın