Evde çalışın, dövizle maaş alın

Evde çalışın, dövizle maaş alın

Büyük annen Zehra'nın sözü,"ver yeyim yan yatayım,bekle canım çıkmasın"

EVDE ÇALIŞIN,DÖVİZLE MAAŞ ALIN!

Yabancı şirketleri Türkiye'deki çalışanlarla buluşturan" Employing5.com" kurucusu Zeynep Turudi, İngiltere'deki şirketlerin bir elemana ortalama 40 bin sterlin harcadığını söyledi.

Pandeminin etkisiyle yurt dışında istihdamın kapıları aralandı. Bu dönemde Türk çalışanlara ilgi artarken, artık evde oturarak döviz ile maaş almak mümkün. Online insan kaynakları platformu Employing5.com kurucusu Zeynep Turudi, Türkiye’de yaşayan ama uluslararası kariyer yapmak isteyen genç ve dinamik hedef kitlenin artık Avrupa ülkeleri için cazip hâle geldiğini söyledi. İş dünyasının en büyük problemlerden birinin nitelikle iş gücü bulmak olduğunu ifade eden Turudi, "Employin5.com" olarak Türk gençlerine yabancı şirketlerde istihdam sağlamak istiyoruz. Türkiye'de yaşayan bir genç hiç görmediği Kanada ya da Avusturalya’da iş bulsun, yeteneklerini gösterebilsin ve faaliyete geçsin istiyoruz" dedi.

Yurt dışında en fazla aranan istihdam pozisyonlarının IT (bilgi teknolojisi), tasarım-dizayn, mühendislik, veri uzmanı ve yapay zekâ uzmanı olduğunu dile getiren Turudi "Türkiye’deki başarılı gençlerin profilleri öncelikle İngiltere, İrlanda, İskoçya, ABD ve Kanada’daki iş verenler tarafından görülüyor. İngiltere’deki iş dünyasındaki en büyük sıkıntı işverenlerin nitelikli eleman bulamaması.

İngiltere'deki şirketler bir eleman bulmak için ortalama 40 bin sterlin para harcıyor. Gençlerimiz, mühendislerimiz Türkiye’de evlerinden çalışarak dövizle maaşını alabilecek.

Employing5 olarak önceliğimiz İngiltere ve Türkiye" diye konuştu.

HEDEF 100 BİN KİŞİYE ULAŞMAK

MÜNİH BERG AM-LAİM  MESCİDİ'NDE KİLERDE MEMNÜN GÖZÜKÜYOR

(Berg Am Laim'i palabıyılı Türk Ali'ye gönlünü kaptıran Bavyeralı Maria ile burayı kurmuşlardı.(yHy)

İşverenlerin doğru eleman bulmasına odaklandıklarını dile getiren Turudi, şu bilgileri verdi; Çünkü bir insanın iş aramak için hazırladığı özgeçmişi kendisini en iyi şekilde anlatamaz. Biz platformumuzda kişilere yaptıkları projeleri, portfolyolarını, aldıkları sertifikaları ve hobilerini gösterebilecekleri tek bir platformu hedefledik.

Platform, oldukça basit bir işleyişe sahip. İş arayanlar sitede profillerini dolduruyor, kendilerini video ve kişisel analiz testi ile daha iyi anlatabiliyorlar, tasarımlarını, yaptıkları projelerini dahi yükleyebiliyorlar sitemize. İşverenler ise aradıkları niteliklere göre bu profillerden arama yapıyor. Uygun adayı bulduklarında da adayla direkt iletişime geçebiliyorlar.

Employin5.com olarak hedefimiz, bir yılda 100 binden fazla kişiye ulaşmak.

BU HABERE,YEDİ KARDEŞTEN BİRİ OLAN, ADIYAMANLI  HASAN'DA  MEMNUNDÜ,HASAN OĞLU İLE.

KONSLOSLUK DÖNÜŞÜ,ÜÇÜNCÜ VİYANA KUŞAT MASINDA ESİR ALINAN SELÇUKLU(Türk) ASKERLERİNE YAPTIRILAN SCHLOß NUYPHENBURG KANALI ÖNÜNDE.

BAYERİNLİ KADINLAR PALA BIYIKLI TÜRKLERİ GÖRÜNCE,"KURZE TÜRKEN/KORKUNÇ TÜRLER",DEMİŞLERDİ

AYRICA,MÜNİH'TE TÜRKENSTR'DE MEŞHÜRDU. AYRICA,TÜRKENFELT DİYE KASANADA VARDIR.BURALARİ GÖRÜNCE TARİHÎ GEÇMİŞİ HATIRLADIK.JOHAN GOTHE'DE BİR SELÇUKLU TÜRÜ İDİ(yHy)

İHA/Ömer Temür/YeniyurtHaber.4.5.2022

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın