Eşkiya,Eşkiyadır!..

Eşkiya,Eşkiyadır!..

Eşkiya Eşkiyadır,ha dağda,ha şehirde...

Avusturya/Österreich'da PKK dehşeti !      

PKK Avrupa’da iyice azıttı. VAvusturya’da PKK dehşetiiyana sokaklarında gösteri yapan hain örgütün teröristlerinden biri, iki bıçakla başkonsolosluğumuza girmeye kalkıştı, sonra da ATİB'e saldırıldı

EŞKİYE,EŞKİYALIĞINI SERGİLİYOR!

Vahşi terör örgütü PKK, Avusturya'nın başkenti Viyana'da üç farklı eyleme imza attı. PKK'nın ilk olayı, cuma öğlen saatlerinde meydana geldi. Şüpheli hareketleriyle dikkat çeken bir kişi, Viyana Başkonsolosluğu'na girmeye çalıştı. Kişinin şüpheli davranışları üzerine asker müdahale etti. Konsolosluğun önünde bekleyen vatandaşların gözleri önünde meydana gelen olayda PKK'lı etkisiz hale getirildi.
SON ANDA DURDURULDU.
SALDIRGANIN üzerinden biri saldırı bıçağı olmak üzere iki bıçak çıktı. Üzerindeki bıçaklarla gözaltına alınan kişinin "göçmen kökenli Avusturya vatandaşı" olduğu öğrenildi. Ancak olaya şahit olan vatandaşlar bu kişiyi net şekilde "PKK görünümlü" olarak tarif etti. Viyana Başkonsolosluğu'na girmesi son anda önlenen PKK'lının kimi hedef almak istediği henüz bilinmiyor.

ATİB'E SALDIRI .HAİNLER HER YERE SALDIRIYORLAR!

BU saldırı girişiminden kısa süre sonra bu kez de Avusturya Türk İslam Birliği (ATİB) bir saldırıya maruz kaldı. Gece saatlerinde bir şahıs ATİB Genel Merkezi'nin camına "PKK" yazısı yazarak kaçtı. Bu olaylar konuşulurken, bu kez de PKK'lılar şehirde gösteri düzenledi.

Karlsplatz'ta yürüyen terör örgütü yandaşları ellerinde terör örgütü lideri Apo'nun posterlerini taşıdı.

( ÇOCUK KATILI,ÇANİYİ ADAM DİYE PEŞİNE TAKILAN KARA CEHALET!)

BÜYÜK BİR SALDIRI ÖNLENDI
HER ne kadar yetkililer olaylarla ilgili bilgi vermekten kaçınsa da Viyana konsolosluğumuza yönelik ciddi bir saldırıdan dönüldüğü değerlendiriliyor. Viyana Büyükelçiliği, bıçaklı saldırganla ilgili sorularımıza cevep vermedi.

VİYANA POLİSİ İSE...

Viyana polisi ise "Evet, bir olay var. Ama bu şekilde değil" demekle yetindi ve soruların Viyana eyalet polisine yöneltilmesini istedi.

Eyalet polisi ise bir olay olduğunu doğruladı, ancak detay vermekten kaçındı.

BİZE GELEN HABERLER

Haber;İsmail Erel,Wiena. 28.09.2020

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın