Çocuklarımı Verin!

Çocuklarımı Verin!

Alman sosyal amt çocuklara el koyuyor

Bu kaçıncısı oluyor;

"Yavrularımı geri vYavrularımı geri verinerin!"     

Uyardığı üvey kızının kendisine komplo kurduğunu dile getiren iki çocuk babası Şefik Şaşma, kızlarını gençlik dairesinin elinden alabilmek için 1,5 yıldır mücadele veriyor

Giriş Tarihi: 6.7.2020

Almanya'nın Hanau kentinde yaşayan Diyarbakırlı Şefik Şaşma (35), internetten tanıştığı sevgilisi, "hamileyim"deyince onunla evlenip Almanya'ya geldi. İki çocuk sahibi olan Şefik Şaşma, 1,5 yıldır kızlarını gençlik dairesinin elinden almak için mücadele ediyor.

KOMİSER TUZAK KURDU

Şaşma, "Üvey kızımı uyarınca bana cephe aldı. Başkomiser sevgilisi ile tuzak kurdu. Evlatlarımı aldılar" şeklinde konuştu.

UYARI SONRASI CEPHE ALDI. BENDEN ÇNCEKİ EVLİLİKTE 5 ÇOCUĞU VARDI.
KIZI Zara Luna'nın 2015'te, Sakine Liah'ın ise 2017'de dünyaya geldiğini anlatan Şaşma, "Eşim benden önce iki evlilik yapmış. Beş çocuğu vardı. En büyük kızı, bize geldiğinde ilişkilerinde yaşadığı sorunları anlatıyor, sürekli ağlıyordu. Çocukların önünde ağlamaması için uyardım. O günden sonra bana cephe aldı. Alkol problemi olan eşimle her tartışmamızı raporladı" dedi. FRANKFURT

ZORLA İFADE İMZALATTILAR*ALKOLİK OLMA
ÜVEY kızının, annesinin zaafını bildiğini ifade eden Şaşma, "Alkol kullandığında mutlaka benimle tartışacağını biliyordu. Üç yıl önceki tartışmamızı haber alan üvey kızım, başkomiser sevgilisi aracılığı ile eve polis gönderdi. Silah doğrultmuş beş polis, beni uyandırıp karakola götürdü. Kimseyle konuşturmadılar. Çocuklarımı bıçakla odada rehin tuttuğum yönünde zorla ifade imzalattılar" dedi.

 POLİS SİSTEMİYLE TAKİP.MESAJLARIMIZI POLİSE AKTARİYORDU. 
ÜÇ ay boyunca üvey kızının, eşi ile arasındaki mesajlaşmaları takip ettiğini iddia eden Şaşma, "Sevgilisi aracılığı ile polis sistemini kullandığını düşünüyorum. Bu yolla mesajlarımızın olumsuz taraflarını ve telefondaki fotoğrafları alıp gençlik dairesine göndermiş. Eşim, içip tartıştığımız bir gün, polisi aradı ve evden uzaklaştırma aldım. O sırada çocukları elimden aldılar" diye konuştu.

Abrupa Sabah'ta yer alan haber.06.07.2020

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın