Camiiler Fişleniyor

Camiiler  Fişleniyor

Avrupa'da İslâmi Fobi!

"Hakiki Müslümanlardan zarar gelmez",bunu öğretemedik!

ALMANYA'DA CAMİİLERİN FİŞLENDİĞİ ORTAYA ÇIKTI

Almanya’da camilerin fişlendiği ortaya çıktı

Avrupa'da İslamofobi!. 

Avusturya'da Müslümanlara ait kurumların fişlendiği İslam Haritası skandalından sonra Almanya'da da camilerin işaretlendiği ortaya çıktı

Almanya'nın Kassel şehrinde sözde bir araştırma grubunun bölgedeki cami ve ibadethaneleri bir haritada işaretleyip internet üzerinden yayımladığı ortaya çıktı.

KASSEL,HEMŞERİMİZ,RİZE PAZARLI,MİMAR NEJDET DURSUN'UN MEKANİ(İlay S.)

Kassel Araştırma Grubu isimli grubun "İslamcılık Haritası Kassel" ismiyle yayımladığı haritada camiler, açanların ülkelerinin bayraklarıyla işaretlenmiş olarak gösteriliyor ve seçilen cami hakkında çok detaylı bilgiler yer alıyor. Söz konusu grubun internet sitesinde, Kassel bölgesinin "siyasal İslamcılığın" merkezi olduğu öne sürülüyor ve İslami cemaatleri eleştiren ifadeler yer alıyor.
çıkan benzer skandalın yankıları ise sürüyor.
NAZİ UYGULAMASI
Avusturya'nın başşehri Viyana'da da benzer bir harita yayımlanmış, ardından da camilere yakın alanlara "Dikkat siyasal İslam yakınlarında, fazla bilgi için İslam Haritası" ifadesinin yazılı olduğu ve sakallı, takkeli bir erkek resminin bulunduğu levhalar asılmıştı.

BUNA BENZER UYGULAMALAR NAZİ DÖNEMİNDE  VARDI

(Adolf Hitler,Şey Hüseyin ile)

Bu uygulama Nazi Almanyası döneminde Yahudilerin işyerlerinin(X) işaretlen mesine benzetilerek,birçok kesim tarafından eleştirilmişti.

İslam Haritası adı verilen dijital harita, farklı çevrelerden gelen ciddi tepkiler üzerine çevrim dışı oldu.

BATİ'DA İSLAM DÜŞMANLIĞI. ADETE GENLERİNE İŞLENMİŞ FAŞİSTLİK.

ÖTE YANDA,TÜRK ŞİTürk şirketine kimyasal saldırıRKETİNE KİMYASAL SALDIRI DÜZENLEDİ

TÜRKİYELİ TERÖRİSTLER İÇVİÇRE'DE

Dünya Türk İş Konseyi Avrupa Bölge Komitesi üyesi Suat Şahin'in İsviçre'nin Olten şehrindeki fabrikası, terör örgütü PKK yandaşlarınca kimyasal saldırıya uğradı.

Şahin, "Döner üretim fabrikamıza 01.05'te gelen PKK yandaşları, önce güvenlik kameralarını boya ile kapatmış. Sonra fabrikanın çeşitli yerlerine terör propagandası ve hakaret içeren yazılar yazmış, camları kırmış. İçeriye kimyasal madde de atmışlar. Tesise girmekte zorlanıyoruz" dedi.Zürih. 

Haber;AvrupaSabah/Derleyen;YeniyurtHaber.04.06.2021

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın