Burak'a da bulaştırdılar

Burak'a da bulaştırdılar

Almanya'nın Witten kentinde yaşayan ve 10 yıldır kalp ve akciğer rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören 36 yaşındaki Burak Arı

Burak'ı göz göre göre ölüme gönderdiler

Akciğer ve kalp hastası Burak Arı'yı koronavirüs hastasıyla aynı odada yatırdılar.

Taburcu ederken de “Sana da bulaşmış olabilir, korkma” dediler. Burak’ı göz göre göre ölüme gönderdiler

Virüsü kaptığı anlaşılan Burak,kurtarılamadı

CENGİZ PARLAYAN *Avrupa

Giriş Tarihi: 8.4.2020

Almanya'nın Witten kentinde yaşayan ve 10 yıldır kalp ve akciğer rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören 36 yaşındaki Burak Arı, yine rahatsızlanınca Dortmund'da bir hastanede tedavi altına alındı. Koronavirüs için en büyük risk grubundaki Arı'nın odasına, bu virüsü taşıyan bir hasta daha alındı. Arı taburcu olduktan üç gün sonra kendisini şoka sokan bir telefon aldı.

TELEFONDA ŞOKE OLDULAR
HASTANE doktorlarından biri Arı'yı arayarak, "Seninle aynı odada kalan hastada koronavirüs tespit edildi. Sana da bulaşmış olabilir ama korkma" dedi ve telefonu kapattı. Anne Fatma Arı, "O anda oğlum zangır zangır titremeye başladı. Saatler sonra ev doktorunu aradı. Doktor, onu İl Sağlık Müdürlüğü'ne yönlendirdi. Müdürlük, hemen hastaneye gitmesini istedi" diye konuştu.

ACIMIZ ÇOK BÜYÜK
ANNE Fatma Arı; "Oğlum Witten'de hastaneye gitti. Korona testi pozitif çıktı. 10 gün yoğun bakımda kaldı, ancak yaşama veda etti. Aile olarak evde karantinaya alındık. Komşularım evin önüne gelip cadde üzerinden başsağlığı diliyor.Oğlumun durumu belliyken nasıl olur da koronavirüslü hastayla aynı odaya koyarlar. Akıl alacak gibi değil. Acımız büyük..." şeklinde dert yandı.

UMARIZ ŞU VİRÜS HİLLETİNDEN KISA ZAMANDA KURTULUR,BİZDE HABERLERİNİ AKTARMAKTAN KURTULURUZ.

Yüzyılın mikröbü.Coronavirüs 2020.

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın