Buda bir diger araba kazası

Buda bir diger araba kazası

Dikkatsızlık Faciası

TERS YÖN FACIASITers yön faciası

Avusturya'da ters yöne giren sarhoş şöför, Aksaraylı iki kız kardeşin ölümüne neden oldu. Kazada, anne karnındaki 7 aylık bebek de kurtarılamadı.

KONSERDEN DÖNÜYORLARDI
Yılbaşı konserine giden 7 aylık hamile Elmas Çeşmecik (27), eşi Kamber Çeşmecik (29) ve 24 yaşındaki kardeşi Miraç Kasal, dönüş yolunda kaza yaptı. Avusturya'nın Tirol kenti yakınlarındaki Reutte'den geçen B179 numaralı yolda saat 03.30'da meydana gelen kazada, Elmas Çeşmecik ve kız kardeşi Miraç Kasal olay yerinde yaşamlarını yitirdi. 7 aylık bebekte kurtarılamadı.

İKİZLERİN KADERİ
ŞÖFÖR SARHOŞ
MUŞ
KAMBER Çeşmecik kazadan ağır yaralı olarak kurtuldu ve helikopterle hastaneye kaldırıldı. Kazaya 66 yaşındaki sarhoş sürücünün hatalı sollama yapıp ters yöne girmesi neden oldu. Sarhoş sürücü(şöför), Miraç Kasal'ın kullandığı araç ile kafa kafaya çarpıştı. İki otomobilin hurdaya döndüğü kazada, sarhoş söför  ile yanında bulunan 52 yaşındaki kadın da ağır yaralandı.
CENAZELERİ AKSARAY'DA DEFNEDİLECEK
İKİ kız kardeşin cenazeleri işlemlerin tamamlanmasının ardından memleketleri olan Aksaray'a görütülecek ve Erhay Kabristanlığı'na defnedilecek. Aile cenaze işlemleri bitene dek taziyeyi ATİB Reutte Camisi'nde kabul edecek.

Mustafa Akbaba/YeniyurtHaber/03.01.2023

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın