Bizi gör Frau Merkel!

Bizi gör Frau Merkel!

Öte yanda,Duisburg’da yerel seçimlerde CDU'dan belediye meclisine aday olan Şevket Avcı,

Gör beni artık Frau Merkel!

Kızını PKK kaçıran Maide TöremGör beni artık Frau Merkel; Siyah arabalarla önümden gelip geçiyorsun ama beni görmezden,sesimi duymazdan geliyorsun.

*"PKK kızımı verene kadar buradan ayrılmayacağım.",diyor.

PKK, EŞKİYALARI,BİR ÇOK AİLENİN CANINI YAKIYOR.

BU ARA MERKEL,ÇOK MEŞKÜL OLMALI

ANNE,KAÇIRILAN KIZI İÇİN AYLARDAN BERİ FERYAT EDİYOR.

Başbakan Angela Merkel başkanlığındaki bakanlar kurulu toplantısı sürecince eylemine devam eden Maide Töremiş, "Siyah arabalarıyla önümden geçiyor, beni görmezden geliyorlar. Onlar beni görene ve kızımı alana kadar burada inatla bekleyeceğim" ifadelerini kullandı. Terör örgütü PKK'nın mağdur ettiği işletme sahiplerinin kendisiyle temasa geçtiğini belirten Töremiş, "PKK onları tongaya düşürmüş. Evlerini ve dükkanlarını ellerinden almış. PKK sadece can almıyor, mal da alıyor" dedi.

*SESİNİ DUYURMAYA ÇALIŞAN,ANNE'NIN DIRAMATIK  FERYADI.

ÖTE YANDA...'

PKK'lılara cevabı sandıkta verdi!

Duisburg’da yerel seçimlerde CDU'dan belediye meclisine aday olan,Şevket Avcı, karalama kampanyasına en güzel cevabı sandıkta verdi. Seçmen Avcı'ya sahip çıktı.

Haber;Cengi parlayan.

PKK’lılara cevabı sandıkta verdi

PARTİSİ TUZAĞA DÜŞMEDİ
ŞEVKET Avcı, seçime beş gün kala Almanya'da terör örğütü PKK'ya yakın olmayan veya Türk düşmanı olmayan her siyasiyi hedef gösteren bir çetenin menziline girdi. Tetikçi gazete Avcı'yı hedef göstererek istifa etmeye zorlamak istedi. Ancak Avcı gibi, partisi de dik durdu ve PKK çetesinin tuzağına düşmedi.
İLHAN BÜKRÜCÜ'YE DE KOMPLO
SEÇMEN, PKK'nın karalama kampanyasına kanmadı, Şevket Avcı'ya sahip çıktı. Meclise girmeye hak kazanan Avcı, ismi Türk olan bir Türkiye düşmanının Alman basınına yaptığı karalayıcı haberlerle "ırkçı" iftirasına uğradı. Aynı çete CDU Gelsenkirchen adayı İlhan Bükrücü'yü de istifa ettirmişti.

BASINA YANSIYAN HABERLER.

Kaynak;Sabah Avrupa;Berlin,Gelsenkirchen.Derleyen;YeniyurtHaberAhansı.17.09.2020

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın