Berlin duvarı yıkıldı,amam

Berlin duvarı yıkıldı,amam

Almanya'da sokaklar dilencilerle dolu

BERLİN DUVARI ÇOKTAN YIKILDI;TÜRK'LERE VİZE DUVARI DEVAM EDİYOR!

BUKADARDA YÜZSÜZ,ŞAHSİYETSİZLİK OLMAZ!

ALMANYA BAŞBAKANI'NA BU HABERİ GÖNDERMEKLAZIM

VİSE ALAMAYAINCA DÜĞÜNE TELEFONLA KATILDI.

WHATSAPP OLMASAYDI?!

TV.HABERLERİNE KONU OLAN VİZE REZALETİ!

Sivas'ta yaşayan damat vize alamayınca Almanya'daki düğününe cep telefonundan katıldı.

Sivas'ın Şarkışla ilçesinde yaşayan 24 yaşındaki Alperen Polat, kendi düğününe cep telefonu ile katıldı.

Geçtiğimiz aylarda Almanya'nın Hauptsrabe şehrinde yaşayan Kübra Polat ile nişanlanan Alperen Polat, Almanya vize vermeyince kendi düğününe katılamadı. Polat düğüne gidemeyince çareyi görüntülü bağlantıda buldu.

VİZE ALAMAYINCA DÜĞÜNE TELEFONDAN KATILDI

Polat, kuaförde başlayıp salonda biten düğünü 8 saat boyunca adım adım cep telefonundan katip etti. Vize problemi nedeniyle düğünlerinde bir araya gelemeyen çift, önümüzdeki günlerde Sivas’ta yeniden bir düğün gerçekleştirmeyi planlıyor.

ADI "ONLİNE DAMAT"KALDI

Başına gelen ilginç durum yüzünden online damat olarak anılan Alperen Polat, buruk bir düğün yaşadığını belirtip, "Eşimle nişanlandık, resmi nikahımızı yaptı. Almanya'da ve Sivas'ta birer düğün planladık ve tarihleri belirleyip davetiyelerimizi dağıttık. Ancak vize alamadığım için Almanya'da planlanan düğünüme katılamadım. Bende kuaföründen salonuna kadar 8 saat boyunca whatsapp üzerinden düğüne katıldım. Benim için buruk bir düğün oldu. Eşimin yanında olmak isterdim. Önümüzdeki günlerde Sivas’ta yeniden düğünümüzü yapacağız. İnşallah orada birlikte ve mutlu olacağız" dedi.

İHA/YeniyurtHaber/1.6.2022

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın