Bayern Eyalati'nde de Corona yasakları

Bayern Eyalati'nde de Corona yasakları

 Bayern Eyaletin de Corona yasağı genişletiyor

Giriş Tarihi: 20.3.2020

Bavyera yasağı genişletiyor

Almanya'nın,Bavyera Eyaleti'ne bağlı Mitterteich kasabasında koronavirüs salgını nedeniyle dün başlayan sokağa çıkma yasağına çevre kasabalar da dahil edildi.

BAYERN'DE KÖRENA ÇANLARI  ÇALŞİYOR-

MÜNİHTE'DE SOKAKLAR  KİSMEN BOŞALDI.

Çalışmak zorunda kalanlar, doktorlar, eczacılar kapsam dışında tutulurken, günlük alışverişe de izin verilecek.

*BAZILARI DA,HÂLÂ İNANMIŞ DEĞİL!..

*GÜNLÜK YAŞANTILARINDA BİR DEĞİŞİKLİK YOK.

*MEYDANLAR BOŞ KALDI  

Eyalet Başbakanı Markus Söder, halkın kurallara uymaması halinde tüm Bavyera için soka ğa çıkma yasağı uygulanacağını belirtti.

ÖZDEMİR'E DE VİRÜS BULAŞMIŞ..!

Onlar da virüs karantinasında

Koronavirüs siyasetçileri de bir bir etkisi altına almaya başladı. Cem Özdemir ile Michel Barnier’in testleri de pozitif çıktı

"KENDİMİ KARANTİNAYA ALDIM"
Almanya'da Yeşiller Partili siyasetçi Cem Özdemir ile Avrupa Birliği (AB) Brexit Başmüzakerecisi Michel Barnier'de koronavirüs tespit edildi. Özdemir, hastalandığını sosyal medya hesabından duyurdu ve, "Kendimi çok iyi hissediyorum. Zaten ondan önce evde kendimi gönüllü olarak karantinaya aldığım için değişen pek bir şey olmadı" dedi.


TALİMATLARA UYUYORUM
Barnier de hastalığını sosyal medya hesabı Twitter'dan duyurdu. Barnier, "Kovid-19 testimin pozitif çıktığını bildirmek isterim. Gerekli tüm talimatları yerine getiriyorum" ifadesini kullandı.

Başmüzakereci Barnier, koronavirüsten etkilenen ve şu anda izolasyon altında olan herkesle birlikte bunun üstesinden geleceklerini belirtti. BERLİN

 Mustafa Akbaba/ Osman Hüseyinoğlu,Almanya,Münih,2003.2020

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın