Avrupa'yı bırak Türkiye'ye gidin

Avrupa'yı bırak Türkiye'ye gidin

Bir başka güzel çağrı

AVRUPA'YI  BOŞ VER,TÜRKİYE'YE GİT!Avrupa’yı boşver Türkiye’ye git

SunExpress yöneticisi Max Kownatzki, karantinadan bunalan insanların plajda şezlonglara uzanmak istediğini ifade etti ve "Bunun için en doğru yer Türkiye" dedi

 SEHEN WURDİGKEIT,IN DER TÜRKEİ.

TÜRKİYE,GÖRMEYE DEĞER.

TÜRK Hava Yolları (THY) ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu, SunExpress'in Üst Yöneticisi Max Kownatzki, tatil için Türkiye'yi işaret etti.

Kownatzki, "Ben de dahil olmak üzere insanlar, karantina döneminde bunaldılar. Artık güzel bir plajda şezlonglarına uzanmak istiyorlar. Türkiye, bu hayalleri gerçekleştirmek için kesinlikle en doğru yer" diye konuştu.

ALTYAPI PROFESYONEL ELAMAN İLE,TÜRKİYE
KOWNATZKİ, Türk hükümetinin, sürecin en başından beri şeffaf bir iletişimle mevcut durumu ve ulaşılmak istenen hedefin ne olduğunu kamuoyuyla paylaştığını vurguladı. Türkiye'nin krizlere karşı dirençli, zor zamanlardan daha da güçlenerek çıkan bir ülke olduğunu belirten Kownatzki, ülkenin benzersiz bir turizm potansiyeli ve profesyonel bir altyapısı bulunduğunun altını çizdi.

AVRUPALI TÜRKİYE'Yİ ÇOK BEĞENİYOR
KOWNATZKİ, "Özellikle Türkiye konusunda uzmanlaşmış olan iş ortaklarımızdan aldığımız geri bildirimler, uzun vade için çok olumlu. Avrupalı misafirlerimiz Türkiye'nin iklimini, tatil bölgelerini çok beğeniyor. Yasakların kaldırıldığı Avrupa ülkelerinden zaten Türkiye'ye turist getirmeye başladık. Yasaklar kalktıkça da daha fazla turist getireceğiz" şeklinde görüş belirtti.

GÜÇLÜ TURİZM ORTAĞI OLACAĞIZ
ŞİRKETİN yan kuruluşu SunExpress Almanya'nın kapatılmasına da değinen Kownatzki, "Bütün çabamızı ve gücümüzü temel faaliyet alanımız olan yere, yani Türkiye'ye yoğunlaştırmak ve Türk turizminin daha da güçlü bir ortağı olmak için bu kararı aldık. SunExpress, daima Türk turizminin güçlü ve güvenilir bir havacılık ortağı olmaya devam edecek" dedi.

* * *

Basinda yer alan Almanya haberleri.01.07.2020

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın