Anne'nin sır ölümü

Anne'nin sır ölümü

Holanda'dan gelen acı haber

ANNE ve  KIZI'NIN SIR ÖLÜMÜAnne kızın sır ölümü

Urfalı anne Hanım Kaldı ile kızı Meral,Hollanda'nın Nijmegen şehrinde yaşadıkları evde ölü bulundu.

Anne kızın uzun zaman önce öldüğü belirlendi.

KOMŞULARI HABER VERDİ
Nijmegen şehrinde Urfalı Hanım (67) ile kızı Meral Kaldı'nın (38) yaşadığı daireden koku gelmesi üzerine komşular polise haber verdi. Polis, daireye girdiğinde çürümek üzere olan iki kadının cansız bedeni ile karşılaştı. Yoğun koku bulunan evi böceklerin sardığı bilgisini veren polis, ölümün uzun süre önce gerçekleşmiş olabileceğini açıkladı.

ÖLÜM NEDENLERİ BELİRSİZ

KADERİN BÖYLESİ
Yaklaşık bir hafta önce bulunan cesetlerin kimliğini yeni açıklayan polis, dün cenazeleri aileye teslim etti. Adli tıptan ise henüz ölümün neden gerçekleş tiğine ilişkin rapor çıkmadı. Annesi ve kız kardeşinin ölüm haberini polisten aldıklarını söyleyen Murat Kaldı, "Neden ve nasıl öldüklerini bilmiyoruz. Ölüm raporunu bekliyoruz" diye konuştu.
BABANIN HABERİ YOK
Kaldı; "Alzheimer hastası olan babam geçen seneye kadar annemle kalırdı ama sonra bakımevine yerleştirildi. Babam durumdan habersiz. Annemiz ve kız kardeşimizle uzun süredir ailevi nedenlerden dolayı görüşmüyorduk. Beş kardeşiz. Polis ve savcılık çalışmalarını sürdürüyor. Ev hâlâ polis incelemesi altında" dedi.

Fatih Özyar,Hollanda.Derleyen;Yeniyurt Haber.12.10.2021

 

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın