Aman Dikkat!

Aman Dikkat!

Türklere Vize Duvarı

NERDE İSE HER GÜN EŞ,DOSTTA  RESİM,MESAJLAR, ÇEKTİĞİMİZ ŞEY,WhatsAppİstihbarat WhatsApp yazışmalarını okuyacak

ŞİMDİDE ALMAN İSTİPARATI DEVREDE..!

BİR ARA,FACEEBOOK'A KAFAYI TAKMIŞLARDI.KURUCUSU,ZUKERBERG'I DA SORGULAMIŞLARDI

Almanya'da istihbarat kurumlarına WhatsApp ve benzeri sohbet uygulamalarından yapılan şifreli yazışmaları okuma imkânı veren yasa tasarısı Federal Meclis'ten geçti. Böylelikle özellikle ülkenin iç istihbarat servisi Alman Anayasayı Koruma Teşkilatına (BfV) WhatsApp ve benzeri uygulamaları izleme imkânı verilecek.

Alman hükümeti yasayla aşırı sağla mücadelede istihbarat teşkilatları arasındaki iletişimi de iyileştirmeyi hedefliyor.

AŞIRI,YUMUŞAK SAĞ APTALMI,ÖNEMLİ ŞEYLERİ WHATSAPP'LA MESAJLAŞSIN.

BASINDA,WhatsApp HABERLERİ.

 

ÖTE YANDA,BİR DİĞER ALMANYA  HABERİ İSE

Sizde hiç vicdan yok mu

SİZDE HİÇ VİJDAN YOKMU?!

İkbal ÖZAKINCIİkbal Özakıncı

İNCEYİ,İNCİTTİLER

FETÖ'cü (FTÖ'yu da çok abarttılar ya (yHy)hainlere sorgusuz sualsiz kapıları açan Almanya, ölüm döşeğindeki babasına refakat eden Mehmet İnce'yi kapı dışarı etmek için her yolu deniyor.

Almanya'nın Hamburg şehrinde 20 yıldır inşaat işçisi olarak çalışan Uşaklı Uysal İnce (61), 3 Kasım 2020'de firma aracı ile işe giderken otoyoldaki sıkışıklıkta durdu. Arkadan gelen tomruk yüklü kamyon, sıkışıklığı geç fark edince İnce'nin aracına çarptı. Hastaneye kaldırılan İnce, o günden sonra bitkisel hayattan çıkamadı. Türkiye'deki oğlu Mehmet, babasına refakat etmek için turist vizesi ile Almanya'ya geldi.
AVRUPA BİRLİĞİ(EG)ADINA İPİNİ KOPARANLAR,ALMANYA'YA GELİRKEN, TÜRKLER' E VİZE DUVARI!

İLGİLENECEK KİMSESİ YOK
Babasının Almanya'da tek başına olduğunu ifade eden Mehmet İnce (36), "Babam ile burada ilgilenecek kimse yoktu. Üç aylık vizemi bir üç ay daha uzattık. Şimdi ise ülkeyi terk etmem yönünde mektup gönderdiler. Ben Türkiye'de manavlık yapıyorum. Eşimi ve iki çocuğumu geride bırakıp babama refakat etmek için buradayım. Almanya'da kalma niyetim de yok. Sadece yemek yemek ve uyumak için babamın yanından ayrılıyorum" dedi.
DOKTOR RAPORUNU HİÇE SAYDILAR
Almanya'da keyfi kalmadığını açıklayan İnce, "Babamı tek başına bırakmaya, onu ölüme terk etmeye gönlüm nasıl razı olsun. Beni göndermeleri vicdansızlık olur" dedi. Boberg'deki BG Kliniği,İnce'nin babasının yanında kalmasının iyi olacağını, iyileşmesine katkı sağlayacağını belirten belge verdi. İnce kendisinin panik ataklar geçirdiğine ilişkin rapor da sunmasına rağmen yabancılardairesi, vizenin uzatılmasının mümkün olmadığını belirtti. Farklı yol bulunup bulunmayacağını ise zaman gösterecek.

BASINA YANSIYAN ALMANYA HABER/YORUMLARI

Berlin/Hamburg/München.Derleyen;YeniyurtHaber/12.06.2021

 

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın