Almanya'da iç savaş hazırlığı

Almanya'da iç savaş hazırlığı

Almanya kamu kurumlarındaki faşist oluşumlar endişe verici boyuta ulaştı.

Birileri mesaj veriyor;

"İÇ SAVAŞA HAZIRLANIYORUZ!"    

Almanya kamu kurumlarınd‘İç savaşa hazırlanıyoruz’aki faşist oluşumlar endişe verici boyuta ulaştı.

Faşist örgütlerle bağlantılı bir ordu mensubu askerin “İç savaşa hazırım” mesajı tehlikeyi gün yüzüne çıkardı.

Almanya'da giderek daha büyük bir mesele haline gelen ırkçılık, Alman Ordusu'nda da üst üste skandalların patlak vermesine yol açtı.

*ALMAN ORDUSUNDA  IRKÇILIK  HORTLADI

*BAZI SIYASILERDEN UYARI GELDI

Alman Ordusu'nda görevli 240 askerin bulunduğu bir chat grubunda açık açık iç savaşa hazırlık yapıldığı ortaya çıktı.

Nisan 2019'da Messenger üzerinden kurulan chat grubunda bulunan 240 askerin, olası bir iç savaşa hazırlandığı ve ayrıca ırkçı paylaşımlarda bulunduğu belirlendi.
"HER ŞEY HAZIR" 

(HAYALCILAR İŞ BAŞINDA* İŞSİZ KALMIŞ,MACARA PEŞİNDELER!)
Grupta muhtemel bir iç savaşa karşı hazırlanan askerlerden Heiko Herbert G., "İç savaş için hazırlıklarım tamam. Teçhizatım hazır" diye yazarak 35 kalibreden 45 kalibreye kadar mermilere sahip olduğunu açıkladı.

Aynı asker onlarca sırt çantası, miğfer ve değişik mühimmatın da fotoğraflarını paylaştı. "WIR" (Biz) adı altında kurulan grubu, Die Zeit gazetesinden gazeteci Christian Fuchs deşifre etti.

Werner Somogyni ve sağ kolu Tony Ebel, şubat ayında Almanya'da camilere dönük terör saldırısı hazırlığı içinde olduğu sırada yakalanmış lardı. İki faşisti, içlerinden birinin polise muhbirlik yapması deşifre etmişti.

REJİM DEĞİŞİKLİĞİ
BİR diğer asker Hartmut T. ise, bir başka gruba sızma imkanı olup olmadığını sorup, "Bu teröristlere karşı harekete geçebilmek için düşmanlarımın kimler olduğunu bilmek istiyorum" dedi.

"Rejim değişikliğine hazırlık yaptığı" belirtilen askerler, devletin ortadan kaldırılması, hükümet üyelerinin ise tutuklanması gerektiğini savundu.

Grubu yönetenlerden birinin ise, Marion G. olduğu ortaya çıktı.
BUNLARIN SOY ADINA BAKINCA ALMAN OLMAYIP,"BARSİTAT"  ÇOCUKLARI OLDUĞU ANLAŞILIYOR.(yhy)

*TERÖR ÖRGÜTÜ BAĞLANTISI. 

*CAMİLERE YÖNELİK KUNDAKLAMALARI DA YER ALIYORLAR.
Marion G.'nin ise, Almanya'da 14 Şubat 2020 tarihinde Werner Somogyni (53) isimli ırkçı ile bağlantısının olduğu belirlendi. Somogyni'nin kurduğu grup,camilere dönük terör saldırısı düzenlemek istediği sırada deşifre edilerek çökertilmişti.

Örgütün lideri Werner Somogyni(üste foterli/deliye benzior ya) ile sağ kolu Tony Ebel'in planıSubaydan ırkçı paylaşımna göre camilere otomatik silahlar, el bombası ve hatta füzelerle saldırılacaktı.

Almaya'da macera meraklıları,korku salmaya çalışıyor.

* * *

ÖTE YANDA,DİĞER BİR BAŞKA HABER...

SUBAYDAN IRKÇI PAYLAŞIM,GÜNDEM OLDU.

 

Almanya Savunma Bakanlığı'nda çalışan Marcel B. adlı bir teğmenin ırkçı Kimlik Hareketi grubunun instagram hesabını takip ettiği ve paylaşımları beğendiği ortaya çıktı.

Subayın Alman Ordusu'nun sosyal medya faaliyetlerinde görevli olduğu, gençleri orduya kazanmak için geliştirilen projeleri yürüttüğü ifade edildi.

Subayın,durumun ortaya çıkmasından sonra bu görevden alındığı da belirtildi.

Haber;Cengiz Parlayan/Düsseldorf)

İsmail Erel,Metehan Sakaoşlu.25.07.2020

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın