19 yaşındaki 2 genç delikanlı

19 yaşındaki 2 genç delikanlı

Yürekleri yakan kazada 19 yaşındaki 2 gencimiz öldü

KAZADA İKİ GENÇ DELİKANLI HAKKA YÜRÜDÜ

Almanya'nın Iserlohn şehrinde yaşayan Sinoplu 19 yaşındaki iki gencimiz elim bir trafik kazası sonucu hayatlarını kaybettiler.

Hamburg'dan İserlohn'a dönerken Gökhan Altun'un kullandığı Mercedes marka otomobil, tekerinin patlaması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek seyir halinde olan TIR'a arkadan çarpması sonucu şoför Gökhan Altun ve arkadaşı Mehmet Çelik vefat ettiler.

Acı haber başta Altun ve Çelik ailesinde şok etkisi yaparken İserlohn halkı ile akrabaları ve tanıdıklarını da derinden etkiledi.

ASİDER'DEN TAZİYE
Elim bir trafik kazası sonucu hayatlarını kaybeden Gökhan Altun (sağda) ile Mehmet Çelik’in cenaze namazı 12 Nisan Salı günü ikindi namazını müteakip DİTİB Iserlohn Merkez Camisi'nde kılındı. Cenazeye çok kalabalık bir katılım oldu. Cenazeler Sinop'un Türkeli ilçesine götürülerek köylerinde toprağa verilecek. Avrupa Sinoplular Derneği (Asider) yönetim kurulu üyeleri de cenazeye katılarak aileye başsağlığı dileklerinde bulunarak "Acı haber bizi de derinden üzdü. Olayın ilk anından itibaren aileyle temas halinde elimizden gelen yardımı yaptık. Gençlerimizin kederli ailelerine başsağlığı diliyoruz. Gençlerimizin mekanları cennet olsun" diyerek sosyal medya hesaplarından paylaşım yaptılar.

YENİYURT HABER OLARAK,BİZDE GANİ GANİ RAHMET DİLERİZ.

Erdal Altuntaş Hamburg/İserloh/13.4.2022

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın