Yürüyerek gitti,Tabutla döndü

Yürüyerek gitti,Tabutla döndü

Baba'nın acılı isyanı

YÜRÜYEREK GİTTİ TABUTLA ÇIKTIYürüyerek gitti tabutla çıktı

Stuttgart’ta yaşayan 21 yaşındaki Melda Arife, yürüyerek gittiği hastanede yaşamını yitirdi.

Acılı baba Mehmet Albayrak "KIZIM İHMAL SONUCU ÖLDÜ" dedi

Kızı Melda Arife'nin Stuttgart şehrindeki kliniğe kan tahlili için gittiğini ifade eden Yozgatlı Mehmet Albayrak, "6 Aralık 2021 günü hastaneye gidip kan tahlilleri yaptırdı. Sonuç iyi çıkmadı, ancak daha önce dayısı ve arkadaşının annesi bu hastanede yaşamını yitirdiği için burada kalmak istemedi. Sonra kendini kötü hissettiği için arkadaşlarının yönlendirmesiyle yaya olarak kontrol için hastaneye gitmiş. Cep telefonunu almak istediklerinde tartışmış" dedi.


NE OLDUĞUNU ÖĞRENEMEDİLER

Olayın ardından kızının hastane yatağına hakim kararı ile elleri ve ayakları bağlanarak yatırıldığını ifade eden Albayrak, "Bizi dört gün görüştürmediler. Görüştürdükleri anda da baygındı. Kızımla hiç konuşma şansımız olmadı. Tam olarak ne oldu hiçbir zaman öğrenemedik. Nerede nasıl öldüğünü dahi bize bildirmediler. Beyninde ödem olduğu söylendi. Sonra kalbinin durduğu ifade edildi. Kızım birinci hafta komaya girdi, altıncı hafta vefat etti" diye konuştu. Stuttgart (AA)
TESTLER İDDİAYI ÇÜRÜTTÜ
Albaytak, kızının ölümünün hastane ihmalinden kaynaklandığını düşündüklerini anlatarak, "Son üç günde verdikleri ilacın önce tansiyonu etkilediği, sonra kalbi durdurduğu ifade edildi. Hangi ilacı neden verdiklerini bilmek istiyoruz. Çocuğumun alkol ya da uyuşturucu kullanmış olabileceğini söylediler ama testler iddiayı çürüttü. Beyinsel problemde film çekmek akıllarına gelmedi. Hastane aleyhinde hukuki süreci başlatacağız" diye açıklama yaptı.

YeniyurtHaber.25.02.2022

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın