Yunanitan'nun Palikaryalığı

Yunanitan'nun  Palikaryalığı

Faşist Yunanlı,karantinadaki Türkleri hedef aldı

Yunanistan'da faşist Yunan Çözümü (Elliniki Lisi) Partisi Başkanı Kiriakos Velopulos, korona virüs nedeniyle karantinaya alınan Türk köyü için "Ankara'nın ajanları" ifadelerini kullandı.

ŞU BAYEN'LİLERİN BAYRAKLARINI HAZIRLADIKLARI VE İLK KIRALI DA, BEYERNLİ PERNS OTTO'NUN ATANDIĞI,BATI'NIN ŞİMARIK ÇOCUĞU, GİRCHENLAN.

(Almanca,2.deyim,Girchen"hırsız" manâsına gelmektedir.yhy)

TÜRK AZINLIK BELEDİYE BAŞKANI  MUSTAFA

Yunanistan'daki "ırkçılık virüsü" vakalarından olan aşırı sağcı Yunan Çözümü (Elliniki Lisi) Partisi Başkanı Kiriakos Velopulos, İskeçe dağlık bölgesindeki Türk Azınlık Belediyesi Mustafçova'ya bağlı Türk Azınlık köyü Şahin'in korona virüs ne deniyle karantinaya alınmasından sonra Şahinli soydaşlarımızı hedef gösteren alçakça bir tweet paylaştı.

Batı Trakya'daki Türk Azınlık varlığını bir türlü hazmedemeyen ve bu yüzden çılgına dönen ırkçı Velopulos,Mustafçova Belediyesi’ne bağlı Şahin köyünün koronavirüs salgını nedeniyle karantinaya alınması haberinden kısa bir süre sonra yaptığı paylaşımda, Şahin’de Ankara’nın casuslarının yaşadığını iddia etti.
TÜRK AZINLIĞA DEVAMLI BASKI YAPAN,TÜRKİY'NİN HAYLAZ KOMŞUSU YUNANİSTAN.

"Galı mera!.. Tiganis komşu?"
Türk Azınlığın asimilasyon politikalarına karşı verdiği yiğitçe Türklük mücadelesi yüzünden kuduran Velopulos, karantinayı fırsat bilerek Twitter hesabından yaptığı paylaşımında şu ifadelere yer verdi; "Şahin Karantina’da!!! Orada, Türkiye’ye girip çıkan Ankara’nın casusları yaşıyor!

"Bir de Erdoğan’ın Türkiye’sinde olanları düşünün!"

Kaynak Yeniçağ ve İha/ Faşist Yunanlı karantinadaki Türkleri hedef aldı

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın