Yolda Can Verdiler

Yolda Can Verdiler

Erdem çifti, korkunç kazada can verdiler.

Kaderin böylesi;Teste giderken can verdiler

TESTE GİDERKEN  KORKUNÇ OLAY...

Emre Erdem, çalıştığı şirketteki bir arkadaşı Kovid olunca, eşi Yeliz'le birlikte PCR testi için yola çıktı.

Erdem çifti, korkunç kazada can verdiler.

KAMYONLA ÇARPIŞTI
Avusturta'nın başşehri Viyana'da yaşayan Emre Erdem'i (35), çalıştığı şirketten arayan bir yetkili, çalışanlardan birinde korona virüsü tespit edildiğini belirterek, "Siz de test yaptırın" dedi.

Bir yaşındaki ikiz çocuklarını yakınlarına bırakan Emre ve Yeliz Erdem (34) birlikte test için yola çıktılar. Çiftin aracı karşı yönden gelen kamyonla çarpıştı.
HATALI SOLLAMA YAPTI
FİSCHAMEND Şehrinin Leitha bölgesinde salı günü saat 15.30'da meydana gelen kazada Erdem çifti ve yanlarındaki köpekleri olay yerinde can verdi. Polis, kazanın Erdem'in hatalı sollama yapması sonrası oluştuğunu açıkladı.

Kazada 25 yaşındaki kamyon şoförü de ağır yaralandı. Cenazeler hurdaya dönen araçtan itfaiyenin yoğun çabaları sonrası çıkarıldı.

GERİDE İKİZLER KALDI
Yeliz Yıldırım Erdem'in ailesinin, "Kızımız bebeklerini bırakıp dışarıya çıktığında her 15 dakikada bir arardı. O gün üç saat haber alamadık. Kaza yapmalarından şüphe edince gittikleri güzergâhta kaza olup olmadığını internetten araştırdık. Kaza haberi bulduk, ama inanamadık. Aracın rengi de aynıydı. Sonra polis aradı, 'Araçta köpek var mıydı' diye sorduk. Ölüm haberi bizi kahretti. Geride ikizler kaldı" dediği öğrenildi.

İKİ YIL ÖNCE EVLENDİLER
Çanakkaleli olan Yeliz Erdem ve Tekirdağlı Emre Erdem iki yıl önce hayatlarını birleştirmiş ve bir yıl önce ikiz çocuk sahibi olmuştu.

BASINA YANSIYAN  AÇILI HABER

Viyene/Wien,04.01.2021

 

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın