Türk Doktorun İsyanı

Türk Doktorun İsyanı

Hamburg şehrinde aile hekimliği yapan Mustafa Havuç

Koronaya yakalanan,Türk Doktorun isyanı; 

Beni korona değil,hastane öldürecek!    Koronaya yakalanan Türk Doktorun isyanı: Beni korona değil hastane öldürecek

Hamburg şehrinde aile hekimliği yapan Mustafa Havuç, yoğun bakım yatağından isyan etti.

HAVUÇ'U, HAVUÇ GİBİ TUKETECEKLER..!

Viziteye çıkılmadığını söyleyen Havuç, “Beni hastaneden çıkarın” dedi.

VİDEO ÇEKİP PAYLAŞTI
ALMANYA'nın Hamburg şehrinde aile hekimliği yapan Dr. Mustafa Havuç, koronavirüse yakalandı. Fenalaşınca hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan Havuç,hasta yatağından video çekip paylaştı. Havuç video mesajında tedavi sürecine isyan etti ve "Doktorlar viziteye çıkmıyor. Korona değil hastane öldürüyor. Yanlış tedavi yapılıyor" diye konuştu.

SÖZLERİ ŞOKE ETTİ. * DR.MUSTAFA HAVUÇ
PAYLAŞIMIndan durumunun ağır olduğu görülen ve nefes almakta zorlanan Dr. Havuç, kesik kesik konuşmasında, "Beni buradan çıkarmazsanız öldürecekler" dedi.

Bir aile hekiminin Instagram hesabından paylaştığı videodaki bu sözleri, ölüm sayılarının hızla tırmandığı ülkede şok etkisi yaptı. Hastanelerin yoğun bakım yataklarının dolu olması da endişeyi arttırdı.

BAŞ BELASI CORONAVİRÜS

ÖTE YANDA...Ölü sayısı 26 bini aştı

ÖLÜ SAYISI  26 BİNİ AŞTI.

Almanya'da koronavirüs ölümleri tırmanıyor. Can kaybı 26 bin 49'a yükselirken, aktif vaka sayısı 370 bin 560 olarak açıklandı

ROBERT Koch Enstitüsü, Almanya'da son 24 saatte 22 bin 771 yeni koronavirüs vakasının tespit edildiğini duyurdu. Toplam vaka sayısı 1 milyon 494 bin 9'a yükseldi. Virüs nedeniyle son 24 saatte 409 kişi ölürken, toplam can kaybı 26 bin 49 oldu. Aktif koronavirüs vaka sayısının 370 bin 560 olduğu ülkede, yoğun bakımda 22 bin 204 kişi tedavi görüyor. Boş yatak sayısı ise 4527.
68,1 MİLYON KİŞİ AŞILANACAK
ÜLKEDE aşılama ile ilgili çalışma da sürüyor. Almanya'nın, Türk bilim insanlarının geliştirdiği BioNTech aşısından 30 milyon doz daha sipariş verdiği duyuruldu. Federal Sağlık Bakanlığı, BioNTech, Moderna aşıları ile birlikte önümüzdeki yıl 136,3 milyon doz aşı teslim edileceğini, bu aşılarla 68,1 milyon kişinin aşılanmasının hedeflendiğini aktardı.

Haber;;Cengiz Parlayan;Düzenleyen;YeniyurtHaber. 21.12.2020.Hamburg

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın