Şeytan'nın Elçileri

Şeytan'nın Elçileri

Türk ve İslâm düşmanlığı bitmyen,nasıpsız herif,Geert Wilders

Bakan Çavuşoğlu'ndan o küstaha cevap; 

Avrupa'nın ezik ırkçısı..!     

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa'daki İslam ve yabancı düşmanlığına tepki gösterdi.

Bakan Çavuşoğlu,Hollanda'lı Geert Wilders'in çirkin tweetlerine sert tepki gösterdi.

“DUR DEMENİN ZAMANI GELMİŞTİR”

BUNLAR,ŞEYAN,İBLİS'IN BATI'DA Kİ TEMCİLCİLERİDIR

Bakan Çavuşoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Bakan Çavuşoğlu “Gerçekleri yüzlerine söyleyince Avrupa'nın ezik ırkçıları yine kendini gösterdi. İslam ve yabancı düşmanlığından prim yapmaya çalışıyor. Avrupa’nın faşist zihniyetli şımarık politikacılarına artık dur demenin zamanı gelmiştir.” ifadelerini kullandı.

BASINA YANSIYAN HOLLAN'DA HABERLERİ.

 Hollanda'da, ırkçı ve İslam karşıtı açıklamalarıyla öne çıkan Özgürlük Partisi'nin Başkanı Geert Wilders, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın resmedildiği bir karikatürü paylaşıp ''terörist'' notunu düştü.

İslam düşmanlığını,her seferde dile getiren, sık sık Türkiye'yi hedef alan Wilders'ın paylaştığı tepki çeken karikatürde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yakasında Türk bayrağı bulunuyor.

SEÇİM SEMAYELERİ TÜRK ve MÜSLÜMAN DUÜŞMANLIĞI,GENLERİN DE VAR

DARBE OLMAMASINA ÜZÜLMÜŞTÜ

İslam karşıtı açıklamalarıyla tepki çeken Hollandalı Geert Wilders,15 Temmuz darbe girişimini savunup; "Türkiye'de yaşanan darbe girişiminin başarısız olmasına üzüldüm" ifadelerini kullanmıştı.

TÜRK DÜŞMANLIĞI BİTMEDİ

Wilders'ın Türkiye aleyhine açıklamaları saymakla bitmiyor. Türkiye'ye yönelik düşmanca açıklamalarıyla tanınan Wilders geçtiğimiz yıllarda yaptığı açıkmalarda,"Şimdi yapılmalı dır; Türkiye'yi NATO'dan kovmak, Türkiye Büyükelçisini kovmak, Türkiye ile yıllık ticaret anlaşması yapılması, Türkiye vatandaşlarına vize yok, Türk havayollarını boykot etmek, Shengen anlaşmasını iptal edip, sınır kontrolünü gözden geçirmek" demişti.

TÜRKLERİN BİR ATA SÖZÜ VARDI,"İT ULUR,KERVAN YURUR",BUNU WİLDERS'E TERCÜME ETMEKLÂZIM.(yhy)

BİR BAŞKA  HABERE GÖRE

İslam'a saldıran katıksız faşist Wilders'in kim olduğuna bakın!

SABAH YAZARI DA,KONUYA BAŞKA PENCEREDEN BAKMIŞ.

SON DAKİKA... İslam'a saldıran katıksız faşist Wilders'in kim olduğuna bakın!

Sabah.com.tr yazarı, Ferhat Ünlü,bugünkü yazısında dün Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a ve İslam'a saldırısı ile gündeme gelen ırkçı lider Geert Wilders'in sicilini masaya yatırdı. Wilders'in özel ve siyasi hayatında bakın nasıl ayrıntılar var...

Ferhat Ünlü yazdı; Faşist Wilders'ın kedi sansürü;

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la ilgili menfur bir karikatürü Twitter hesabından 'Terörist' ibaresini kullanarak paylaşan Hollandalı faşist siyasetçi Geert Wilders'la ilgili bilmeniz gereken şeyler var. Muhtemelen çok az kişinin vakıf olduğu bu bilgilere ben de yeni eriştim ve sizlerle sıcağı sıcağına paylaşmak istedim.

ŞEYTAN AYRINTIDA GİZLİDİR

Çok da matahmış gibi profiline sonradan sabitlediği o hadsiz tweeti attıktan sonra Wilders'ın hesabında kısa bir gezintiye çıktım. Bir ayrıntı dikkatimi çekti. Şeytan ayrıntıda gizlidir deyip, kurcaladım.(...)

MEGALOMAN, ÇAPSIZ VE İNSANLIK DÜŞMANI BİR PROFİL

Bu ruh hastası,megaloman, çapsız insanlık düşmanı faşistin takip ettiği tek bir Twitter hesabı bulunuyor: @Wilderspoezen.

Psikiyatrlar daha iyi bilir ama,"yek hesap takibi" bence zaten bir "NPD', yani "Narcissistic Personality Disorder" (Narsisistik Kişilik Bozukluğu) alameti, fakat olayın absürt bir arka planı var bir de.

Bu hesap; Geert Wilders'ın, beslediği kediler adına Mart 2017'de açtığı bir hesap. (Haberler hep Felemenkçeydi. İngilizce bir kaynakta güç bela bulabildim açıkçası.)

WİLDERS'IN KEDİSİ ELEŞTİRİDEN MÜNEZZEH Mİ?

Bu hesapla ilgili haber değeri olan bir 'kedi sansürü' hikâyesi var. Arz edeyim: İnsanlardan nefret eden sözde Özgürlük Partisi Lideri Wilders, yalnızca kendi beslediği kediler adına hesap açınca Hollanda'nın köklü gazetelerinden AD (Algemeen Dagblad) bunu hemen haber yapmış.

Ee yapar, haber değeri var. Bu, gazetecilik jargonuyla "insanın köpeği ısırması" çünkü. Wilders'ın partisinin, bizim Adana terminolojisiyle "hoşşik" şahinlerinden biri de haberin derhal kaldırılmasını istemiş.

Gazete de,süt dökmüş kedi gibi haberi kaldırınca sosyal medyada haklı eleştirilere muhatap olmuş.

ANNE TARAFI ENDONEZYALI BİR  MÜSLÜMAN

İslam'a "faşist" diyen ve Kur'an-ı Kerim'le Hitler'in Kavgam adlı kitabını mukayese edebilme cüretini gösteren,bu provokatörün aile köklerine de baktım, elim değmişken. Babası bir Katolik,annesi ise (Hollanda sömürgesi olduğu dönemde) Endonezya'da doğmuş,bir müslüman...

BASINDA,DÜNDEN BUGÜNE...

Derleyen;YeniyurtHaberYorum.Almanya/Deutschland*25.10.2020*[email protected]

 

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın