Rus güzelleri Türkleri de

Rus güzelleri Türkleri de

Ruslar,bihassa Antalya'da tatıl yapıyorlar

Russia Today;

 Rus kadınları, en çok Türkiye'de aldatıyor!    

Russia Today: Rus kadınları en çok Türkiye’de aldatıyor

ALLAH'İN GÜZEL KULLARI OLUNCA

Rusya'nın en bilinen yayın organı Russia Today 1 Ağustos 2020'de Rusya ile Türkiye arasındaki uçuşların yeniden başlaması ile çok tartışılacak bir haberi de takipçilerine servis etti.

KONU ALDATMA DEĞİL,GÖNÜL MESELESİ

HER MİLLETİN BİR KAVRAMI,ANLAYIŞI VARDIR.

Habere göre,Rus kadınlarının eşlerini en çok aldattıkları ülke Türkiye.

Rusya’nın devlet kontrolündeki yayın organı Russia Today’in (RT) internet sitesinde çok ilginç bir araştırma sonucunu yayınladı. Russia Today: Rus kadınları en çok Türkiye'de aldatıyor

"Know Yourself" (Kendini Bil) ismindeki psikolojik eğitim sitesinden uzmanlar, kadınların kullandığı internet topluluklarını, telegram konuşmalarını ve popüler forumları inceledi.

MEVSİMLİK  SEVDA,MERAK OLMALI

Psikologlar,Rus kadınlarının kocalarını en çok aldattığı 16 tatil mekanını şöyle açıkladı; Türkiye, Kırım, Soçi, Tayland, Bali, Goa, Karayipler, Maldivler, Yunanistan, Karadağ, İspanya, Fransa, İtalya, Küba, Latin Amerika, Azak sahili.vb.

*BU GÜZELE BENDE OLSAM,ALDANIRIM!!!

Bir çoklarının ilgisini çeken kadınlar.

Almanya,Türkiye,Macar,Ukranya,Romanya,Polonya,İtalya,Portekiz,İspanyol,USA...

Cilveli,Rus Nataşaları.

ÖTE YANDA RUS TURİSTLER

Turizm sektöründe "Rus Pazarı" sevinci.

Turizm sektöründe Rus pazarı sevinci

Geçen yıl 5 milyon 582 bin 763 Rus misafirle tüm zamanların rekorunun kırıldığı Antalya'da turizmciler, Rusya'dan Türkiye'ye uçuşların başlamış olmasının sevincini yaşıyor.

Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü verilerinden derlenen bilgiye göre, 2015'te 2 milyon 838 bin 134, 2016'da 492 bin 349, 2017'de 3 milyon 796 bin 374 Rus turist Antalya'ya geldi.

Turizm kentini, 2018'de 4 milyon 803 bin 860, geçen yıl ise 5 milyon 582 bin 763 Rus misafir ziyaret etti. Kente geçen yıl gelen 15 milyon 644 bin 108 turistin yüzde 35'ini oluşturan Ruslar, en çok deniz, kum ve güneş tatilini tercih ediyor.

Yeni tip korona virüs (Kovid-19) dolayısıyla yoğun tedbirlerin alındığı tesislerde, Rusya'dan İstanbul ve Ankara'dan sonra Antalya'ya da 10 Ağustos'ta charter uçuşların başlaması bekleniyor.

İstanbul ve Ankara'ya gelen bazı Rusların tarifeli uçaklarla tatil için Antalya'ya geldiği belirtildi.

"RUSYA,KAYNAK PAZARIMIZ"

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkanı Erkan Yağcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, turizmin iç pazarla başladığını, Ukrayna ve İngiltere başta olmak üzere bazı ülkelerden uçuşların başlamasıyla dış turizm hareketliliğinin de olduğunu söyledi.

Rusya'nın hem Türkiye hem Antalya için birinci kaynak pazar olduğunu vurgulayan Yağcı, şunları kaydetti;"Bizim için çok önemli bir pazar. Rusya'dan, İstanbul ve Ankara uçuşları başladı, 10 Ağustos itibarıyla da Antalya'ya charter uçuşları başlayacak. Bu mutlaka dış turizm anlamında özellikle Antalya bölgesinde bir hareket sağlayacak. Almanya'dan seyahat uyarısının kaldırılması noktasında beklentimiz vardı. Almanya ile başlayıp, diğer Avrupa ülkelerinde de bu uyarının kaldırılıp Avrupa bölgesinde bir turizm hareketliliğinin ağustosta başlamasını öngörüyoruz."

İşletmelerde Kovid-19 dolayısıyla tüm tedbirleri aldıklarına dikkati çeken Yağcı, en önemli önceliklerinin, sağlıklı turizm hizmeti sunmak olduğunu belirtti.

"RUS MİSAFİRLER,"HER ŞEY DAHİL"İ SEVİYOR"* BU MENÜYÜ KİM SEVMEZ!(yhy)

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanı Ülkay Atmaca da Kurban Bayramı'nda iç pazardaki hareketliliğin, sektöre can suyu olduğunu dile getirdi.

Rusya pazarının önemine işaret eden Atmaca, "Antalya'ya, Rusya'dan uçuşların başlamasıyla sektörde hareketlilik yaşanacak. Ruslar, Antalya'da tatil yapmayı çok seviyor." dedi.

Türkiye Turizm ve Geliştirme Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi, Cem Kınay ise Rus misafirlerin en çok "her şey dahil" sistemini tercih ettiğini, dolayısıyla Antalya'ya yoğun ilgi gösterdiğini kaydetti.

Basına yansıyan haberler.02.08.2020

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın