Osmanlı'nın Rehberi Peygamberimizdi

Osmanlı'nın Rehberi Peygamberimizdi

Avrupa'da Peygamber sevgisi

Osmanlının Rehberi Peygamberimizdi.

UİD Hessen tarafından Frankfurt’ta düzenlenen programda konuşan Şimşirgil, “Osmanlı'da Peygamber Sevgisi ve II. Abdülhamid Han Dönemi”ni anlattı.

Abduh ve Afgani II Abdülhamit Han’ın FETÖ’südür
“II Abdülhamid Han Dönemi” konulu konferansın ikinci bölümünde ise önemli açıklamalarda bulunan Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil, Sultan Abdülhamit Han’ın saltanatının 33 yıllık süresinde 1. ve 2. meşrutiyet bölümleri hariç Osmanlı İmparatorluğunu yıkılmaktan kurtararak dünyanın önemli devletleri arasında olmaya devam ettiğine dikkatleri çekti.

Prof Şimşirgil, “İngilizler, Osmanlı’yı parçalayabilmek için Abduh ve Cemalettin Afgani gibi masonları Osmanlı coğrafyasında görevlendirerek Osmanlıyı içerden yıkmayı başardı. II Abdülhamit Han’ın FETÖ'leri Abduh ve Cemalettin Afgani'dir.

BİR ZAMANLRDA,İNGİLTER-GORS BRATNYA DEVLETİ'NİN FİTNELİKLERİ BİTMEZ

Bu gerçeği anlayamazsanız bu dönemi doğru okuyamazsınız. Maalesef bu gün bir çok ilahiyat fakültelerinde bu iki tescilli İngiliz ajanı mason din alimi olarak tanıtılıyor. 15 Temmuz darbe girişiminde bulunanlarla Abdülhamit Han’a düşman olanlar aynı kaynaktan besleniyorlar her ikisi de İngilizlerin içimize yerleştirdiği ajanlardır. Mehmet Akif’in Sultan Abdülhamit Han'a olan düşmanlığının altında Abduh ve Afgani’nin fikirlerini benimsemiş olması bulunmaktadır.

Abduh ve Afgani masonla rının iyi bilinmesi ve tanınması halinde 15 Temmuz gibi darbe girişimlerinin engelleyebiliriz” dedi.
UID Hessen Başkanı Erkan Arslan, Grosskotzenburg kasabasındaki Midas konferans salonunu dolduran katılımcılara katılmalarından dolayı teşekkür ederek Uluslararası Demokratlar Birliği UID’in Hessen eyaleti bölgesinin bilgilendirme konferanslarına devam edeceğini belirterek katılımcıların UID’in çalışmalarına destek vermelerini istedi.

KURUL BAŞKANI

UİD İcra Kurulu Üyesi ve Sanat ve Kültür Bölümü Başkanı Ecevit Bekar da yaptığı konuşmada UID’in çalışmaları hakkında bilgi verdi. UID’in Afganistan ve Japonya’da temcilik açacağını belirterek, UID’e üye olunarak yapılan çalışmalara destek olunmasını istedi.

* * *

Basına yansıyan haberler.. 31.12.2019

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın