Neo Naziler Sahnede

Neo Naziler Sahnede

Neo-Naziler tacirliğe başladı

PARA SIKINTISI ÇEKEN NEO-NAZİLER TACIRLIĞEBAŞLADINeo-Naziler tacirliğe başladı

Para sıkıntısı yaşadıkları belirtilen Neo-Naziler, her türlü pis işe el atıyor. Organize suç örgütüne dönüşen neonazilerin arasında, ünlü bir avukat da bulunuyor.

Almanya'da Neo-Naziler artık kadınları fuhuşa zorlama, uyuşturucu ile silah kaçakçılığı, kara para aklama, suç örgütü kurmanın peşine düştü. Gera Savcılığı, Turonen adlı ırkçı gruba bir yıl önce yapılan baskının ardından iddianamesini tamamladı. Savcı, altı erkek ile üç kadını söz konusu suçları işlemek için örgüt oluşturmakla suçlayıp dava dosyası oluşturdu. GRUP üyelerinden bazılarının başka suçtan cezaevinde olduğunu açıklayan savcılık sözcüsü, Erfurt Mahkemesi'nin dava açılıp açılmamasına karar vereceğini belirtti. Savcının kara para aklama suçlamasında bulunduğu grup üyeleri arasında bir de tanınmış avukat bulunuyor.

Kassel Valisi Walter Lübcke'nin katil zanlısının avukatlığını yapan Dirk W. bu isimler arasında yer alıyor. 

Kassel Valisi Walter Lübcke

Sonunda itiraf etti: ‘Lübcke’yi ben vurdum’

Sonunda itiraf etti; "Lübcke'yi ben vurdum"

Kassel Valisi Walter Lübcke’yi öldürmekten suç ortağı Markus H. ile birlikte Frankfurt Yüksek Eyalet Mahkemesi’nde yargılanan neonazi Stephan Ernst, suçunuTüyler ürperten cinayeti böyle anlatmış kabul etti. Irkçı katilin ifadesini Türkiye asıllı avukatı Mustafa Kaplan okudu. 

Tüyler ürperten cinayeti böyle anlatmış

Kassel Valisi Walter Lübcke’nin cinayet zanlısı neonazi terörist Stephan E.'nin cinayetle ilgili polise verdiği ifadesinin videosu ARD ve ZDF kanalları tarafından internette yayınlandı.

Mustafa Akbaba./Metehan Sakaoğlu/ 2.4.2022

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın