Merkel,Kör,Sağır

Merkel,Kör,Sağır

Merkel,PKK'nın kaçırdığı kızı için Başbakanlık önünde 22 haftadır

PKK'nın kaçırdığı kızı için nöbette!

 "Merkel,22 haftadır kör sağır!"

Almanya'da terör örgütü PKK taraPKK'nın kaçırdığı kızı için nöbette! Merkel 22 haftadır kör sağır!fından kaçırılan Nilüfer T’nin annesi Maide T, Başbakanlık önündeki eylemine devam ediyor.

 Merkel,PKK'nın kaçırdığı kızı için Başbakanlık önünde 22 haftadır eylem yapan Maide T.'nin çığlığını duymazdan geliyor

 

TERÖRİSTLER TARAFINDAN KAÇIRILAN NİLÜFER

Almanya'da terör örgütü PKK tarafından kaçırılan Nilüfer T'nin annesi Maide T, Başbakanlık önündeki eylemine devam etti.

Başbakanlık binası önünde bu hafta da bir grupla gösteri yapan Maide T, 22 haftadır eylem yaptığını belirterek, "Kızım PKK'nın elinden kurtarılmadığı müddetçe eylemim değil 22 hafta, 222 hafta da sürse bırakmayacağım. PKK benim yılıp bırakacağımı zannediyorsa aldanıyor" dedi.

Başbakan Angela Merkel ve Alman yetkililerden hâlâ yardım teklifi gelmediğini ve sesini duymadıklarını ifade eden Maide T, "Kızımı geri getirmek için her yolu deneyeceğim. Tüm yetkililere sesleniyorum, kızımı geri getirmeme yardımcı olun" diye konuştu.

 

 

ANNE,"BİR AN ÖNCE DÖN!",ÇAĞRISI YAPTI.

TABİİKİ BIRAKIRLARSA! (yhy)

 

Kızı Nilüfer T'ye tekrar seslenen Maide T, "Kızım bu zulmü bana yaşatma artık. Manen çok yıprandım, daha fazla üzme beni. Bu zulmü ne kendine ne bana yaşat. Etrafındaki insanlara aldanma. Yüreğinin sesini dinle, bir an önce evine gel" ifadelerini kullandı.

PKK BİR VİRÜS,MİKROP,VEBA GİBİDİR.

Bazı basın,medyanın haberine göre; Maide T'ye destek için toplanan göstericiler, "Lütfen bana kızımı PKK'dan kurtarmak için yardım edin", "PKK bir virüstür" yazılı pankart açarak, üzerinde Nilüfer T'nin fotoğrafı ile "PKK tarafından kaçırıldı" ifadesi yazan tişörtler giydi.

ALMANYA'DAKİ PKK ve PARTIZAN, YANDAŞLARI

ALMANYA'DA DA BOŞ DURMUYORLAR!.

"Eşkiyalık genlerine işlenmiş",diyenler çok.

Basına yansıyan  PKK haberleri.

Almanya,Berlin,München,28.07.2020,

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın