IRKÇI-Faşıt Polisler

IRKÇI-Faşıt Polisler

Neo-nazı Patlaması

Nerde ise her Eyalette;Irkçı polis sanılandan fazla

Irkçı polis sanılandan fazla!

Frankfurt polisinden giden ırkçı tehdit soruşturulurken,Hamburg ve Berlin'de dört polisin izine rastlandı. Irkçı polislerin emniyeti sardığı ortaya çıktı

Almanya'da NSU 2.0 imzasıyla gönderilen ırkçı tehdit mektuplarına ilişkin yürütülen soruşturmada, şüpheliler arasında Hamburg ve Berlin'den polis memurlarının da bulunduğu ortaya çıktı.

BERLİN'DE SANATÇI İDİL BAYAR'E GELEN MEKTUP

Soruşturmayı Hessen Eyaleti yürütürken, Hamburg ve Berlin'den dört polis memurunun sorgulandığı, polislerin görevlerine ise devam ettiği açıklandı.
BERLİN'DE sanatçı İdil Bayar'ın tehdit mektubu almasından kısa süre önce şüpheli polislerin veri bankasında Bayar hakkında bilgi aradığı kaydedildi. Hamburg'da gazeteci,Hengameh Yaghoobifarah'ın kişisel bilgilerinin,Hamburg'da Mitte ve Neugraben karakollarındaki bilgisayardan birbirinden bağımsız şekilde arandığı belirlendi.

ÖTE YANDA,NEO- NAZI PATLAMASI

Neo-Naziler’de patlama yaşandıBU GELİŞMELERİ İÇ İŞLERİ BAKANLIĞI,MERCEK ALTINA ALDI.

BİRİLERİ,BU PARAZİTLERİ SAHNEYE SÜRMÜŞ OLABİLİR.

ALMANYA'NIN Brandenburg Eyaleti'nde bulunan aşırı sağcıların sayısında büyük oranda artış belirlendi. İçişleri Bakanı Michael Stübgen'in (CDU) verdiği bilgiye göre aşırı sağcıların sayısı üçte iki oranında artarak 2 bin 765'e yükseldi.

2018 yılındaki Neo-Nazi sayısı 1675 idi. Eyaletteki aşırı sağcıların sayısının altıncı kez üst üste artış gösterdiği ve sayının şimdi rekor seviyeye yükseldiği açıklandı. Potsam.

Bu parazitler,eski DDR kalıntıları olmalı!

* * *‘Irkçılığı birlikte ve kararlılıkla yenebiliriz’

ÖTE YANDA,TÜRKİYE DİŞ İŞLERİ BANANI,AÇIKLAMASINDA

"Irkçılığı birlikte ve kararlılıkla yenebiliriz"

Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu," ırkçılık ile yabancı düşmanlığının ancak birlikte ve kararlılıkla yenilebileceğini" vurguladı.

Çavuşoğlu mevkidaşı Heiko Maas'ın Twitter'dan yaptığı Enver Şimsek paylaşımı hakkında, "Heiko, gösterdiğin hassasiyeti takdir ediyoruz, fakat 20 senede bu illetle mücadelede çok yol alamadığımız da bir gerçek. Irkçılığı birlikte yenebiliriz. Enver Şimşek'i rahmetle anıyoruz" değerlendirmesinde bulundu.

* * * 

BASINDA YER ALAN HABERLER

Berlin,Hamburg,München.10-09.2020

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın