İlginç İddialar

İlginç İddialar

İngiltere'den ilginç öneri! 

Coronavirüs adeta devir değiştirdi dedirtti

Coronavirüs salgını dünya gİngitere'den ilginç öneri! Coronavirüs adeta devir değiştirdi dedirttienelinde hızla yayılmaya devam ederken ülkelerden ilginç açıklamalar gelmeye devam ediyor.

Edinilen son dakika haber adeta coronavirüs "devir değiştirdi" dedirtti.

Maymunların insanlar ile neredeyse aynı DNA'ya ait oldupunu belirten İngiliz Biyolog dünyaca binlerce insanın ziyaret ettiği hayvanat bahçelerine karşı ilginç bir öneride bulundu. Maymunların insanlardan coronavirüs kapacağını ileri süren Redmond bu sebeple, "maymun turizminin" yasaklanmasını istedi.

DHA Dünya/ Giriş Tarihi: 16.4.2020  

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sonrası bir çok alanda alınan kararın ardından "devir değişti" dedirtmeye devam ediyor.

İngiliz Biyolog Ian Redmond, dünyaca binlerce insanın ziyaret ettiği hayvanat bahçelerine karşı ilginç bir öneride bulundu. Redmond, maymunların insanlarla neredeyse aynı DNA'ya sahip olduğu için, koronavirüsü (Covid-19) insanlardan kapabileceklerini ileri sürdü. Redmond bu sebeple, 'maymun turizminin' yasaklanmasını istedi.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs devrin değiştiği sinyalini vermeye devam ediyor. Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs bir çok sektöre ağır darbe vurmaya devam ediyor. İngiliz Biyolog Ian Redmond, maymunların insanlarla neredeyse aynı DNA'ya sahip olduğu için, koronavirüsü (Covid-19) insanlardan kapabileceklerini ileri sürdü. Redmond bu sebeple, 'maymun turizminin' yasaklanmasını istedi.

Biyolog Ian Redmond, goril, şempanze ve orangutanlar da dahil olmak üzere tüm maymun ailesinin DNA'larının yüzde 99 oranında insanlarla aynı olduğu vurguladı. Maymunların bu sebeple insanlardan koronavirüs kapabileceklerini, risk altında olduklarını vurguladı.

MAYMUN TURİZMİ YASAKLANSIN!

Hayvanat bahçesi ve benzeri maymun turizmi içeren faaliyetlerin yasaklanması gerektiğini söyleyen Redmond, bilimsel araştırmalara başlanması gerektiğini ifade etti.

Geçtiğimiz günlerde New York'taki Bronx Hayvanat Bahçesi'ndeki bir kaplan, bakıcısından koronavirüs kapmıştı.

Her gün yeni bir iddia ortaya atılıyor.

KORONAVİRÜS  NEREDEN YAYILDI?

SEBEBİ NE İDİ?.

UZMANLAR,MERAKLILAR BU SORUYA ÇARE,CEVAP ARIYOR.

Bakalım,ne zaman biter şu koronavirüs belâsı?!..

Almanya,Münih,16.04.2020

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın