Hayal Kurmak Olmazsa

Hayal Kurmak Olmazsa

Sigara İçmeyenlare

O DA MİLYONER OLMAK İSTİYORMUŞ!Milyoner Kürşat ile hayal turu

Gianluca,loto milyoneri Kürşat Yıldırım'a, Ferrari ile tur atma hayalini anlattı. Yıldırım'ın hayalini gerçekleştirdiği küçük çocuk, "Heyecan verici bir buluşmaydı" dedi.

Almanya'da lotodan 10 milyon euro ikramiye kazanan Kırşehirli Kürşat Yıldırım (42), 8 yaşındaki Gianluca'nın isteğini geri çevirmedi. Hagen'de yaşayan Gianluca M., babası aracılığı ile Kürşat Yıldırım'a mesaj gönderdi. Baba mesajına, "Oğlum Ferrari çılgını. Sizin yeni aldığınız Ferrari ile tur atmak istiyor" yazdı. Mesajı okuyan Yıldırım, hemen olumlu yanıt verdi ve o gün Hagen'e gitti. 750 beygir gücündeki Ferrari ile Gianluca'yı gezdiren Kürşat Yıldırım, "İnsanları sevindirmek beni mutlu ediyor" dedi.

Gianluca ise "Otomobilin hızı ile koltuğa yapışıyorsun. Bu beni çok heyecanlandırdı" diye konuştu. 

ÖTE YANDA SİGARA İÇMEYENLERE İZİN

MALESEF BAZI TÜRK KARILARI(yozlaşmış)DA FOKUR FOKUR SIGARA İÇİYORLAR(YhY)

Sigara içmeyen çalışana ek izin

Almanya'nın Essen şehrindeki bir işveren, sigara içmeyen çalışanlarına bir gün ek izin vereceğini açıkladı. Şirketin şefi Sebastian Bülowius, "Bana göre sigara içenler, içmeyenlerin hakkını gasp ediyor. 8 saatlik iş esnasında bir kişi beş veya altı defa sigara içmeye çıkıyor. Bu günde yarım saatten yılda 220 işgününde 110 saat anlamına gelir. Sigara içmeyen çalışanlarımıza bir gün fazla izin hakkı vereceğiz. Bu tür uygulamalarla belki sigaranın bırakılması sağlanabilir" dedi.

Tefik Kara/Essen

GENELDE ÇALIŞAN KADINLAR SİGARA MÜBTELASI(yhy)

 

Cengiz Parlayan/YeniyurtHaber/21.11.2022

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın